dr n. med. Andrzej Kobus

Psychiatra

2,9

Pan doktor zapisuje leki zawierające benzodiazepiny, nie informując o szkodliwości, a przede wszystkim, że leki te silnie uzależniają. Bardzo nie polecam.

Absolutnie nie polecam. Przez ponad 12 lat bez mrugnięcia okiem wypisywał mi recepty na leki uspakajające zawierające benzodiazepinę - substancję silnie uzależniającą.(Lorafen, lorazepam, clonozepam) Nie ostrzegał, nie poinformował jakie to niebezpieczne. Od dwóch miesięcy walczę po odstawieniu tego leku, jest bardzo ciężko. Przeszłam detoks i terapię, ale nadal nie czuję się dobrze. Ostrzegam wszystkich, nie ufajcie temu doktorowi, uważajcie na benzodiazepinę.

Nie ostrzegał, nie poinformował jakie to niebezpieczne.
Ostrzegam wszystkich, nie ufajcie temu doktorowi, uważajcie na benzodiazepinę.

Lekarz beznadziejny nie bierze pod uwage opini rodziny w trakcie leczenia, nie prowadzi terapii odpowiednio nie skupia sie na pacjencie I nie pomaga kiedy powinien np przyjac na hospitalizacje. Tylko wypisuje leki, a to za malo przy leczeniu psychiatrycznym.

Nie patrzcie na te stare, nic nie warte opinie od ludzi którzy sami nie wiadomo czego chcą. Lekarz bardzo miły, rzetelny i nie robiący problemu w wypisaniu lekarstwa którego aktualnie potrzebujecie, a to rzadkość w dzisiejszych czasach gdzie większość lekarzy boi się wypisać cokolwiek. Serdecznie polecam pana doktora.

Szybko, byle zapłacić. Mimo poważnych lęków przed społeczeństwem wielki problem dać zwolnienie aby leki chociaż zaczęły działać. „ przyjdź za tydzień to pomyśle” byle żeby znowu rzucić groszem. Odradzam.

bardzo trafnie znajduje leki odpowiednie juz po pierwszej wizycie w moim przypadku naprawde polecam.

Wielokrotnie miałam do czynienia z dr Kobusem, bardzo pomógł mi jak i mojej córce. Czytając zapisane tutaj opinie mam wrażenie, że pacjentom najbardziej przeszkadza to, że lekarz nie uśmiechał się do nich, słowem był niemiły. Cholera ludzie, a czego Wy się spodziewacie od człowieka, który jest od 12 godzin na nogach i wykonuje naprawdę ciężką pracę? Nieraz byłam świadkiem jak pan doktor mając kolejkę pacjentów nie miał nawet pięciu minut przerwy aby spokojnie wypić kawę. Trochę więcej empatii i postawienia się w Jego sytuacji. Po około 15 latach mniej lub ...

Trochę więcej empatii i postawienia się w Jego sytuacji.
Po około 15 latach mniej lub bardziej intensywnego leczenia muszę stwierdzić, że dr Kobus jest super profesjonalistą i zna się doskonale na tej działce medycyny jaką jest psychiatria.
A tym pacjentom, którzy chcą mieć zawsze uśmiechniętego psychiatrę polecam zmienić lekarza, w końcu w samym Poznaniu jest ich ponad setka.
Tym zaś, którzy szukają prawdziwego fachowca polecam dr Kobusa.

Lekarz nastawiony na zysk, a nie na pomoc pacjentowi. Nie potrafi, lub nie chce wystawić jakiejkolwiek konstruktywnej opinii opinii na temat chorego. W naszej opinii (osoby badanej i dwojga "osób towarzyszących") sprawia wrażenie "specjalisty" nastawionego na wystawianie recept, a nie leczenie.

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Rzeczowy, komunikatywny i kompetentny specjalista. Polecam.

Nikomu nie polecam tego Pana. Bierze za wizytę 150zł i każdemu pacjentowi poświęca 15 minut(nawet przy pierwszej wizycie kiedy ma zdiagnozować chorobę!). Byłam u niego parę razy, w ogóle nie kojarzy pacjentów, za każdym razem musi dokładnie przeczytać swoje notatki, no cóż może gdyby trochę dłużej porozmawiał to zacząłby kojarzyć.Trafił źle z lekami, kiedy powiedziałam, że nie ma poprawy zwiększył dawkę, nadal brak poprawy. Nie poszłam już więcej do niego po tym jak przy ostatniej wizycie poświęcił mi dokładnie 7 minut, zadał mi 3 pytania a przez 5 wypisywał recepty i oczywiście 150zł.