lekarz Andrzej Kochman

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zamówiłam wizytę z bolącym kręgosłupem i bol ciągnący do prawej nogi w dół.Dr.poruszal nogą pomachał powiginal-i tu koniec bad.fizykalnego. Pr,edstawilam trg kolan i ledzwi-tu Dr.sugerujac się opisem rtg postawił diagnozę pt.inne choroby krążka międzykręgowego.Zlecil rtg miednicy masaże i leczenie farmakologiczne i tu RP.Tramal czopki i Sirdalut.Teraz podsumowanie.owanie.Tramalu w czopkach [nie mogę tabletek]a w hurtowniach i aptekach zupełny brak.Sirdalut za mocny 6mg zawroty głowy. Morał mojej opinii:żadnej fachowej pomocy, 300zl w błoto. Mecze się nadal. Opinia.Nie polecam.

Morał mojej opinii:żadnej fachowej pomocy,
300zl w błoto.
Mecze się nadal.
Opinia.Nie polecam.

Dr Kochman uratował nogę (życie) starszego pana, którego po wszczepieniu protezy stawu biodrowego (i dodatkowo gronkowca- udowodnione) przez rok leczono nieudolnie antybiotykami w Wałbrzychu. Ponowna, prawidłowo przeprowadzona operacja we Wrocławiu i właściwa krótka terapia wyeliminowały problem. Następnie kolejny starszy człowiek ze stawem biodrowym do wymiany i kolejna fachowa pomoc. Dziękujemy Panie Doktorze. Wiedza i kultura osobista składają się na Pana profesjonalizm, o którym będziemy długo opowiadać poszukującym pacjentom. I dodatkowo - oby wszyscy lekarze w tym kraju zrozumieli, że ten zawód (jak i wiele mu podobnych) wymaga ciągłego rozwoju. Nauki ...

Dziękujemy Panie Doktorze. Wiedza i kultura osobista składają się na Pana profesjonalizm, o którym będziemy długo opowiadać poszukującym pacjentom. I dodatkowo - oby wszyscy lekarze w tym kraju zrozumieli, że ten zawód (jak i wiele mu podobnych) wymaga ciągłego rozwoju. Nauki medyczne pędzą ale nie wszyscy to zauważają.

pomaga w sytuacjach gdy inni ortopedzi są bezradni lekarz z powołania bardzo otwarty na ludzi

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Dobry specjalista, warto odwiedzić i się zbadać.

Jest to najlepszy Ortopeda i Człowiek.Dzięki p.Doktorowi wogóle chodzę.Polecam Pana Doktora wszystkim z problemami ortopedycznymi.Zawsze uśmiechnięty,uczynny i interesuje się pacjentem ,robi wszystko aby pacjentom służyć pomocą i dobrą radą.Z wyrazami szacunku wdzięczna pacjentka Teresa