lekarzAndrzej Kocot

Myślenice
49,82983719,9457750 12 272 20 32

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
14 opinii

• 5

witam chciałam się dowiedziec ile teraz trzeba dac lekarzowi za cesarskie cięcie???mam nie długo i mam dylemat?

• 1

Chce zobaczyć jak funkcjonuje ten adres

• 5

Dr. Kocot jest bardzo dobrym ginekologiem, od razu trafił idealnie z tabletkami, w przeciwieństwie do pana z Krakowa, który brał za wizytę 120zł i za każdym razem nie trafiał z lekami. Ogólnie jest kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i jest uprzejmy. Jestem zadowolona z wizyt u Dr. Kocota, dlatego polecam:)

• 5

Ja osobiście polecam pana doktora.W sumie od niedawna jestem jego pacjentka ale mam porównanie z innymi ginekologami i naprawdę szczerze go polecam...

• 5

Polecam, bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i tak się zdarzyło że był obecny przy porodzie. Z kolejną ciążą będę chodzić tylko do niego.

• 5

Do dr Kocota trafiłam z polecenia mojej koleżanki, a od czasu jak tylko Go poznałam wysyłam do niego wszystkie moje znajome. Uważam, że jego opieka nad ciężarną kobietą jest bardzo dobra. W gabinecie wykonuje USG w takiej ilości w jakiej trzeba, lecz to co najważniejsze to fakt, iż swoim sposobem bycia a także wczuciem się w sytuację kobiety potrafi uspokoić nawet najbardziej przestraszoną i co tu dużo mówić spanikowaną pacjentkę. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo zleca taką ilość badań jaka jest niezbędna, a gdy ciąża rozwija się niewłaściwie to wtedy jego zachowanie również jest takie, że człowiek potrafi uwierzyć, iż ma jeszcze szansę na to by zostać rodzicem i zleca dodatkowe badania. Wizyty w gabinecie są sympatyczne a należy też dodać, że Pan Doktor potrafi tak pokierować sytuację że skrępowanie to ostatnia rzecz jaką odczuwa się w trakcie badania. Dziś mam 4 i pół miesięcznego Karola i jestem Panu Doktorowi za Karolka wdzięczna, za jego bezpieczne sprowadzenie na świat. Zgodnie też z sugestią Pana Doktora na pewno będę się starała o kolejnego malucha i na pewno chcę go urodzić pod okiem Pana Doktora.

• 1

Dr Kocot do 5-tego miesiąca prowadził moją ciążę - później zrezygnowałam z jego usług - wieczne kolejki, ma mało czasu dla pacjentki - w ciągu 5 minut potrafi przebadać, zrobić usg i jeszcze kupę innych rzeczy - wszystko na szybkiego, dla mnie jest mało wiarygodny. Nie polecam.

• 5

Miałam problemy z zajściem w ciąże. Pod opieką dr Kocota udało się. Jestem w siódmym miesiącu ciąży. Na początku wizyty robi wywiad z czym się do niego przychodzi. Wszystko tłumaczy po kolei jakie badanie wykonuje. Nie śpieszy się. Jest bardzo dokładny, miły a przy tym cena wizyty wynosi tylko 80 zł. Zawsze odbiera telefon, w razie dolegliwości szybko ustala termin wizyty.

• 1

Okropny lekarz - nie wykrył podstawowej choroby genetycznej jaką jest Zespół Downa. Trzymajcie się od niego z daleka bo umie tylko brać pieniądze i nic więcej.

• 5

hmmm ja do niego chodzę od początku swojej ciąży i jest bardzo miły i uprzejmy jestem bardzo zadowolona polecam!!

• 5

Było dobrze . Nie wiem co mogłoby być lepiej . Cena rozsądna .

• 3
  • 3
  • 1

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. prowadził część mojej pierwszej ciąży, bo po jakimś czasie zrezygnowałam z jego usług. Lekarz, któremu ciągle się spieszy i który za każdym razem miał "lekkie opóźnienie". W ciągu 10-cio minutowej wizyty potrafił mnie zbadać ginekologicznie, zrobić usg dopochwowe, usg zwykłe, wypisać L4 i pobrać cytologię. Wychodziłam z gabinetu i nie wiedziałam nic. Do 5 miesiąca nie wiedziałam nawet ile nasz maluszek waży czy mierzy. Po prostu skandal!!! Nikomu nie polecam tego lekarza, no chyba, że jest ktoś zwolennikiem wyrzucania pieniędzy w błoto!!!

• 4

Lekarz calkiem porządny, godny zaufania, bardzo miły. kilka zastrzeżeń bym miała...ale nikt nie jest nie omylny...

• 5

bardzo dobry lekarz jeden z najlepszych ,miły można go polecić przez dwie ciąże chodziłam i było wszystko ok. był przy dwóch porodach tak się zdarzyło że pan dr miał wtedy dyżur . był przy mnie przynajmiej lekarz którego znałam i którego się nie krępowałam.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat