lekarz

Andrzej Kocot

Ginekolog położnik

Gdzie przyjmuję
place 11

Żwirki i Wigury 14
Myślenice
49,82983719,9457750 12 272 20 32

Kalendarz przyjęć
Pon26.01Wt27.01Śr28.01Czw29.01Pt30.01So31.01Nd01.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3,9/5
Kompleksowość podejścia
3,8/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,9/5
Ilość poświęconego czasu
3,6/5
Uprzejmość
3,9/5
Godny polecenia
3,8/5
Średnia:
3.85
14 opinii
Opinie pacjentów
4,8/5

witam chciałam się dowiedziec ile teraz trzeba dac lekarzowi za cesarskie cięcie???mam nie długo i mam dylemat?

1,0/5

Chce zobaczyć jak funkcjonuje ten adres

5,0/5

Dr. Kocot jest bardzo dobrym ginekologiem, od razu trafił idealnie z tabletkami, w przeciwieństwie do pana z Krakowa, który brał za wizytę 120zł i za każdym razem nie trafiał z lekami. Ogólnie jest kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i jest uprzejmy. Jestem zadowolona z wizyt u Dr. Kocota, dlatego polecam:)

5,0/5

Ja osobiście polecam pana doktora.W sumie od niedawna jestem jego pacjentka ale mam porównanie z innymi ginekologami i naprawdę szczerze go polecam...

5,0/5

Polecam, bardzo dobry lekarz. Prowadził moją ciążę i tak się zdarzyło że był obecny przy porodzie. Z kolejną ciążą będę chodzić tylko do niego.

5,0/5

Do dr Kocota trafiłam z polecenia mojej koleżanki, a od czasu jak tylko Go poznałam wysyłam do niego wszystkie moje znajome. Uważam, że jego opieka nad ciężarną kobietą jest bardzo dobra. W gabinecie wykonuje USG w takiej ilości w jakiej trzeba, lecz to co najważniejsze to fakt, iż swoim sposobem bycia a także wczuciem się w sytuację kobiety potrafi uspokoić nawet najbardziej przestraszoną i co tu dużo mówić spanikowaną pacjentkę. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo zleca taką ilość badań jaka jest niezbędna, a gdy ciąża rozwija się niewłaściwie to wtedy jego zachowanie również jest takie, że człowiek potrafi uwierzyć, iż ma jeszcze szansę na to by zostać rodzicem i zleca dodatkowe badania. Wizyty w gabinecie są sympatyczne a należy też dodać, że Pan Doktor potrafi tak pokierować sytuację że skrępowanie to ostatnia rzecz jaką odczuwa się w trakcie badania. Dziś mam 4 i pół miesięcznego Karola i jestem Panu Doktorowi za Karolka wdzięczna, za jego bezpieczne sprowadzenie na świat. Zgodnie też z sugestią Pana Doktora na pewno będę się starała o kolejnego malucha i na pewno chcę go urodzić pod okiem Pana Doktora.

1,0/5

Dr Kocot do 5-tego miesiąca prowadził moją ciążę - później zrezygnowałam z jego usług - wieczne kolejki, ma mało czasu dla pacjentki - w ciągu 5 minut potrafi przebadać, zrobić usg i jeszcze kupę innych rzeczy - wszystko na szybkiego, dla mnie jest mało wiarygodny. Nie polecam.

5,0/5

Miałam problemy z zajściem w ciąże. Pod opieką dr Kocota udało się. Jestem w siódmym miesiącu ciąży. Na początku wizyty robi wywiad z czym się do niego przychodzi. Wszystko tłumaczy po kolei jakie badanie wykonuje. Nie śpieszy się. Jest bardzo dokładny, miły a przy tym cena wizyty wynosi tylko 80 zł. Zawsze odbiera telefon, w razie dolegliwości szybko ustala termin wizyty.

1,0/5

Okropny lekarz - nie wykrył podstawowej choroby genetycznej jaką jest Zespół Downa. Trzymajcie się od niego z daleka bo umie tylko brać pieniądze i nic więcej.

4,8/5

hmmm ja do niego chodzę od początku swojej ciąży i jest bardzo miły i uprzejmy jestem bardzo zadowolona polecam!!

5,0/5

Było dobrze . Nie wiem co mogłoby być lepiej . Cena rozsądna .

1,7/5

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. prowadził część mojej pierwszej ciąży, bo po jakimś czasie zrezygnowałam z jego usług. Lekarz, któremu ciągle się spieszy i który za każdym razem miał "lekkie opóźnienie". W ciągu 10-cio minutowej wizyty potrafił mnie zbadać ginekologicznie, zrobić usg dopochwowe, usg zwykłe, wypisać L4 i pobrać cytologię. Wychodziłam z gabinetu i nie wiedziałam nic. Do 5 miesiąca nie wiedziałam nawet ile nasz maluszek waży czy mierzy. Po prostu skandal!!! Nikomu nie polecam tego lekarza, no chyba, że jest ktoś zwolennikiem wyrzucania pieniędzy w błoto!!!

4,2/5

Lekarz calkiem porządny, godny zaufania, bardzo miły. kilka zastrzeżeń bym miała...ale nikt nie jest nie omylny...

5,0/5

bardzo dobry lekarz jeden z najlepszych ,miły można go polecić przez dwie ciąże chodziłam i było wszystko ok. był przy dwóch porodach tak się zdarzyło że pan dr miał wtedy dyżur . był przy mnie przynajmiej lekarz którego znałam i którego się nie krępowałam.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat