lekarz Andrzej Kocot

Kinga

01.06.2015

Bardzo polecam Dr Kocota. Nawet w ciężkich chwilach potrafi podnieść na duchu. Chodzę już do niego parę lat i nie zamieniła bym go na innego lekarza. Bardzo dziękuję za cierpliwość, zwłaszcza podczas drugiej ciąży. Plus, że Dr Kocot zawsze odbiera telefon ,nawet w sobotę po południu:)

peggy

25.02.2015

Moje zdarzenie z dnia wczorajszego. Trafiałam na oddział ginekologiczny 22.02 w 9 tc z objawami poronienia. Okazało się, że najprawdopodobniej będę mieć zabieg wyłyżeczkowania, badań opisywać nie będę bo nie o to chodzi.. Zaznaczam, że to moja pierwsza ciąża, ale przyjęłam wszystko spokojnie. W papierach zaznaczyłam, że mam padaczkę i jakie leki przyjmuję. Poniedziałek 9:00 obchód lekarski. Na obchodzie pojawił się doktor gin. Andrzej Kocot jako "głównodowodzący". Powiedział, że "prognozy są bardzo złe, że będę miała ten zabieg, że muszę podpisać zgodę" Odpowiedziałam,że wczoraj "miałam usg, pani doktor wszystko mi wyjaśniła, rozumiem, tylko muszę zażyć leki na padaczkę, zażywam o 10:30 i nie mogę przesuwać". Doktor Kocot bez dodatkowych pytań zaczął wrzeszczeć "To sobie Pani teraz zażyje!!!" Ja odpowiedziałam "nie zażyję, zażyję o 10:30, bo inaczej mi nie wolno".
Kocot się coraz bardziej drze. "Proszę Panią, leki przeciwpadaczkowe, to są leki o długotrwałym działaniu i obojętne kiedy je będzie Pani zażywała!!!A w ogóle jakby Pani w pociągu była i zapomniała to też by się nic nie stało!!!
Powiedziałam jeszcze raz "nie zażyję bo jeśli zażywam z półgodzinną przerwą to mam zaburzenia mowy" (weszłam doktorowi w słowo). Doktor nie słuchał, dalej się unosi "niech mi Pani w słowo nie wchodzi bo to świadczy o braku kultury", więc powiedziałam "Już nic nie mówię bo mi Pan ciśnienie podniósł", a on do mnie " To bardzo dobrze, bo to się Pani do zabiegu przyda"

Dopiero kiedy wróciłam do domu stwierdziłam, ale ja głupia jestem skoro mam w telefonie dyktafon. Następnym razem bym się nie zastanawiała, przynajmniej bym dowód miała.

Panie Kocot…Kobiety na porodówce to nie są krowy które przyszły się ocielić, a jak Pan nie odróżniasz działania kwasu walproinowego od lamotryginy z topiramatem , to albo się Pan nie wypowiadaj, albo zadzwoń do takiego który jest w tym temacie wszechwiedzący, zawsze mogę Panu podać numer do CLPi M K-ów, ul. Fieldorfa Nila.

11.08.2012

witam chciałam się dowiedziec ile teraz trzeba dac lekarzowi za cesarskie cięcie???mam nie długo i mam dylemat?

07.08.2012

Chce zobaczyć jak funkcjonuje ten adres

Chce zobaczyć jak funkcjonuje ten adres

06.08.2012

Dr. Kocot jest bardzo dobrym ginekologiem, od razu trafił idealnie z tabletkami, w przeciwieństwie do pana z Krakowa, który brał za wizytę 120zł i za każdym razem nie trafiał z lekami. Ogólnie jest kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy i jest uprzejmy. Jestem zadowolona z wizyt u Dr. Kocota, dlatego polecam:)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Myślenice"?

Mariusz Micał

Żwirki i Wigury 14