lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Niezwykły człowiek, niezwkły lekarz. Prowadził moją córeczkę w oddziale onkologii, prześlismy razem wiele. Trzeba przyzwyczaić się do Jego specyficznego humoru, często gburowatego i gruboskórnego, natomiast skrzydla rozpostarte nad pacjentem rekompensują wszystko. Bardzo zaangażowany, kompetentny lekarz. Specjalista w każdym calu.

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

Bardzo dobry specjalista, kompetentny. Coraz rzadziej zdarza się lekarz naprawdę z powołania w tym przypadku tak właśnie jest.

Jest bardzo dobrym lekarzem i człowiekiem,miewa swoje zagrania ,ale przecież każdy z nas miewa lepsze dni i gorsze.Jest bardzo rzeczowy i opiekuńczy gdy pacjent tego potrzebuje.Osobiście nas nie prowadzi ,ale wiem że nad nami też czuwa.Lekarz godny polecenia.

DZIEŃ DOBRY! CZY MOZE KTOS MI PODAĆ ADRES GDZIE PRZYJMUJE PRYWATNIE, ALBO NUMMER KONTAKTOWY. DZIĘKUJE

Człowiek całkowicie oddany pracy,wybitny fachowiec z dużym poczuciem humoru [ma to duże znaczenie w przebiegu leczenia).Godny zaufania i polecenia.

Razem z córką, którą doktor leczył możemy z całą pewnością orzec, że doktor Kołtan jest kompetentnym lekarzem, zawsze stawiającym dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Zdecydowanie godny zaufania i polecenia jeśli chodzi o leczenie! Katarzyna K.

Katarzyna K.

zawsze mowiłam o nim doktor HAUSE. BARDZO GO LUBIĘ I ZAWSZE MOGŁAM NA NIEGO LICZYĆ,LEKARZ Z POWOLANIA. POZDROWIONKA DOKTORKU:)

To co mogę dodać od siebie to, to że jest to lekarz z powołania. Byłam jego pacjentką przez ok. rok, a potem jeszcze przez 5 lat jeździłam na kontrolę i przez ten czas nigdy nie miałam zastrzeżeń do jego pracy z wyjątkiem czasu oczekiwania, które zawsze spowodowane było opieką nad bieżącymi pacjentami. Jeśli ktoś szuka dobrego onkologa dziecięcego to POLECAM właśnie tego lekarza, sama z pewnością w razie konieczności poszłabym ze swoim dzieckiem.

doktor jest lekarzem naszego synka chorego na hemofilie i jestesmy szczesliwi ze to wlasnie na niego ,,trafilismy,, dobry lekarz,dobry czlowiek

dobry lekarz,dobry czlowiek