dr n. med. Andrzej Konieczny

Nefrolog

Dr. n. med. Andrzej Konieczny cudowny lekarz, wszystko wytłumaczy podniesie na duchu. Bardzo miły, wysłucha i doradzi. Godny polecenia. Dziękuję za czas mi poświęcony

Życzę każdemu kto choruje przewlekle, aby trafiał na tak wspaniałego, z ogromną wiedzą, z profesjonalnym podejściem do pacjenta lekarza. Ktory zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Oby wiecej takich lekarz jak Doktor Amdrzej Konieczny. Dziekuje Doktorze

Pan doktor ratował mnie w ostrej niewydolności nerek. Podejście do pacjenta, kompetencje bez zarzutu. Polecam wszystkim!

W ostatnim czasie byłam pacjentką Pana Doktora Andrzeja Koniecznego, podejscie do pacjenta i profesjonalizm godne polecenia innym pacjentom, zaangażowanie oraz udzielanie odpowiedzi na zadane pytania były bardzo dokładne, życzyła bym wszystkim pacjentom aby trafiali w trudnych chwilach na takich lekarzy jak jest Doktor Andrzej Konieczny.

JESTEŚMY Z ŻONĄ DWA LATA PO PRZESZCZEPIE NERKI. PAN ANDRZEJ PRZEPROWADZIŁ NAS PRZEZ WSZYSTKIE PROCEDURY W PRZECIĄGU 10-CIU MIESIĘCY.NIGDY NIE SPOTKAŁEM TAK WSPANIAŁEGO LEKARZA!!!! EMPATIA,WYROZUMIAŁOŚĆ I WIELKIE KOMPETENCJE. POZDRAWIAMY SERDECZNIE.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE.

Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta potrafi podnieść na duchu jasno wytłumaczyć w czym problem i dodać otuchy

Młody, myślący lekarz, który analizuje informacje i wyciąga z nich wnioski. Poświęca czas pacjentowi, informuje go o wynikach badań i jego sytuacji zdrowotnej, co daje poczucie bezpieczeństwa. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo wdzięczni p. doktorowi za prawidłowe postawienie diagnozy(a nie było to łatwe), co pozwoliło szybko podjąć decyzję, pozwalającą podjąć skuteczne leczenia.

Najlepszy lekarz !!!Bardzo uprzejmy poświeca pacjentowi maximum czasu!Wszystko dokładnie wytłumaczy!

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,DOKŁADNY MĄDRY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

JEST ŚWIETNYM LEKARZEM,DOKŁADNY MĄDRY Z ODPOWIEDNIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

Bardzo miły i ambitny lekarz, z dużą cierpliwością i dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo pomógł mojej mamie, chorej na rzadką chorobę. Zdecydowanie godny polecenia!