Andrzej Kornecki

Protetyk, Stomatolog

2,9

Po plombowaniu zęby bolą do tego stopnia, że nie mogę jeść! Będzie musiał to poprawić inny dentysta. Leczenie przeprowadzone na odwal się. Niedoczyszczone zęby przed założeniem wypełnienia ( co wyszło po powrocie do domu). To niedopuszczalne. Po raz pierwszy pełen zawód po wizycie u stomatologa. Nawet nie wiem co więcej napisać. Pieniądze wyrzucone w błoto.

słaby stomatolog. Nie polecam. fatalne leczenie kanałowe. Nie znalazł kanałów wszystkich. W efekcie utraciłem zęba. Słabo odczytuje RTG. Nie polecam tego Pana w ogóle.

Bardzo duży pozytyw. Chodzą do niego od wielu lat moi rodzice, chodzę ja i już na pewno z moim synkiem też będę chodziła do Pana doktora. Bardzo miły, konkretny, nie jednego zęba mi uratował :) Bardzo duży profesjonalizm i wiedza a przede wszystkim kultura osobista!

NIE JESTEM PEWNA CZY PAN DOKTOR MA DYPLOM UKOŃCZENIA STUDIÓW???ŻENADA!!!ALE TAK LECZĄ W PRZEMYŚLU !!!

wielkie zero, gość nie wie co robi, pod czas zabiegów to gada z paniami które nie wiedzą co robią, cały czas kontem oka pokazuje co mają robić , jak podaje lekarstwo to niby coś nie tak i sam musi mieszać! jakieś nie douczone asystentki tam są , a wiem bo pani kasia mówiła że bierze panie ze szkoły bo taniej jest i jeszcze szkoła mu płaci za to że się tam uczą, nie ma tu w przemyślu jakiegoś normalnego stomatologa, tylko jakię pokręcone fajfusy same, co sie rusze to same stare pierdaki są i takim jest kornecki, co chcwile jakiś pokręcony chodzi bo ma problemy z kręgłosłupem, paniu kasi niech pani ucieka od tej kużni ........

polecam, jak również zapraszamy do nowo otwrtej przychodni przy ulicy moniuszki 2 w przemyślu, przyjmują lek. Peczynko, lek. Pawlak.Lek. kornecki. lek. Mucha tel. 16 670 9090

spoko kolo daje rade z tymi zebami wiec kogo boli zab to do niego tylko kasy troche zdziera

Zdecydowanie polecam. Pan dr bardzo milo,delikatnie obchodzi sie z pacjentami.Profesjonalizm w każdym calu.