lekarz Andrzej Kosior

Ortopeda, Chirurg ogólny

Lekarz godny polecenia, jestem zadowolona po operacji zespołu ciesni nadgarstka, objawy ustapiły zaraz po zabiegu. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Około 10 lat temu cierpiałem na różnego rodzaju bóle kręgosłupa i głowy.Było to wynikiem dawniej przebytego urazu.Renomowany neurolog nie umiał mi pomóc.poszedłem po ratunek do pana dr.Kosiora prywatnie.Pan doktor wysłuchał mnie,obejrzał zdjęcia i....dał mi zestaw ćwiczeń .Banalne odpowiednie ćwiczenia bardzo szybko postawiły mnie na nogi.Problemem były słabe mięśnie kręgosłupa.Dzięki temu mogę bez problemu dżwigać nawet 60 kg.Na dodatek za wizytę doktor wziął ode mnie 20 zł zamiast 80 zł lub 100 zł(już nie pamiętam),a przy następnych 0 zł(zapytał się tylko gdzie pracuję,a ja byłem wtedy na zasiłku).Tak trafna diagnoza już za pierwszym razem wymagała ogromnej wiedzy i doświadczenia.Z całego serca dziękuję PANIE DOKTORZE!!!

Ok 35lat temu moja Mama miała miała wypadek samochodowy, stwierdzone wstrząśnienie mózgu i potłuczenia, Rtg nic nie wykazuje mimo bólu pleców; lekarze w Chełmie "zalecają" chodzenie. Na dyżur przyjeżdża dr Kosior (wtedy ok 26-30lat), zleca kolejne badanie, wnik ZMIAŻDŻONE KRĘGI LĘDŹWIOWE. Bardzo dziękuję za opiekę nad moją Mamą. Weronika

Bardzo rzeczowy,znający swój fach.POLECAM

Bardzo rzeczowy,znający swój fach.POLECAM

Kontakt z dr Kosiorem miałem ok. 17 lat temu, po operacji, przyjeżdżał do mojego domu (a był wówczas środek zimy) na zmianę opatrunku, doglądał czy z moimi stopami jest wszystko w porządku. Nie było to jego obowiązkiem, nie chciał zapłaty, robił to z dobrego serca. Chyba nie muszę więcej komentować.

To dobry lekarz i bardzo rzeczowy nie opowiada glupot i nie sklada zbednych obietnic. Nie zgodze sie z opinia, ze jest zlym specjalista bo czesto sam pacjet sobie nie chce pomoc a od lekarza wymaga cudow. Sama jestem po operacji kolana i dzieki dobrej opiece i pracy podczas rehabilitacji czuje sie bardzo dobrze.

godny zaufania i polecenia pan dokktor jest bardzo mily uprzejmy wszystko tlumaczy zrozumiale i fachowo

miałam złamaną kość piętową dr Kosior wraz z dr Mydlakiem zoperowali mi tą piętę ale niestety żle chociaż od operacji mijało już 7 miesięcy ja dalej chodziłam o kólach a mam 32 lata miało być dobrze kazali mi rzucić kule i chodzić normalnie a ja po prostu nie mogłam chodzić i jeszcze napisali mi w karcie pacjęta "pacjętka nie kwapi się do pracy"chocaż byłam na zwolnieniu lekarkim.Zdałam sobie sprawę że oni mnie nie wyleczą więc pojechałam na wizytę do dr Piecucha a tam okazało się że czeka mnie kalejna operacja jak nie chcę do końca życia chodzić o kulach no i pojechałam do WŁODAWY na operację dr Piecuch zoperował mi piętę a od zdjęcia gipsu po około 3 miesiącach chodziłam już bez kól o własnych siłach i co wy na to?

Lekarz niby "ortopeda" a kończyny nie umie złożyc ;/ Nie polecam w żadnym wypadku!