Andrzej Kosior

Chełm
51,137249123,4651080 603 87 89 91

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
7 opinii

Ok 35lat temu moja Mama miała miała wypadek samochodowy, stwierdzone wstrząśnienie mózgu i potłuczenia, Rtg nic nie wykazuje mimo bólu pleców; lekarze w Chełmie "zalecają" chodzenie. Na dyżur przyjeżdża dr Kosior (wtedy ok 26-30lat), zleca kolejne badanie, wnik ZMIAŻDŻONE KRĘGI LĘDŹWIOWE. Bardzo dziękuję za opiekę nad moją Mamą. Weronika

Bardzo rzeczowy,znający swój fach.POLECAM

Kontakt z dr Kosiorem miałem ok. 17 lat temu, po operacji, przyjeżdżał do mojego domu (a był wówczas środek zimy) na zmianę opatrunku, doglądał czy z moimi stopami jest wszystko w porządku. Nie było to jego obowiązkiem, nie chciał zapłaty, robił to z dobrego serca. Chyba nie muszę więcej komentować.

To dobry lekarz i bardzo rzeczowy nie opowiada glupot i nie sklada zbednych obietnic. Nie zgodze sie z opinia, ze jest zlym specjalista bo czesto sam pacjet sobie nie chce pomoc a od lekarza wymaga cudow. Sama jestem po operacji kolana i dzieki dobrej opiece i pracy podczas rehabilitacji czuje sie bardzo dobrze.

godny zaufania i polecenia pan dokktor jest bardzo mily uprzejmy wszystko tlumaczy zrozumiale i fachowo

miałam złamaną kość piętową dr Kosior wraz z dr Mydlakiem zoperowali mi tą piętę ale niestety żle chociaż od operacji mijało już 7 miesięcy ja dalej chodziłam o kólach a mam 32 lata miało być dobrze kazali mi rzucić kule i chodzić normalnie a ja po prostu nie mogłam chodzić i jeszcze napisali mi w karcie pacjęta "pacjętka nie kwapi się do pracy"chocaż byłam na zwolnieniu lekarkim.Zdałam sobie sprawę że oni mnie nie wyleczą więc pojechałam na wizytę do dr Piecucha a tam okazało się że czeka mnie kalejna operacja jak nie chcę do końca życia chodzić o kulach no i pojechałam do WŁODAWY na operację dr Piecuch zoperował mi piętę a od zdjęcia gipsu po około 3 miesiącach chodziłam już bez kól o własnych siłach i co wy na to?

Lekarz niby "ortopeda" a kończyny nie umie złożyc ;/ Nie polecam w żadnym wypadku!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny