dr n. med. Andrzej Kotwicki

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Od lat mój sprawdzony lekarz. Treningi są kontuzyjne i kilka razy pomoc dr Kotwickiego była mi niezbędna. Za każdym razem 100% zadowolenia.

Dr Kotwicki to doskonały specjalista! Jestem osobą bardzo aktywną sportowo. Niestety kilka miesięcy temu pojawił się problem z kolanem, które zaczęło mi "strzelać" nawet przy zwykłym chodzeniu po schodach. Na szczęście trafiłem na Pana Doktora, który wykonał wszelkie konieczne badania i okazało się, że problem był z chrząstką kolanową. Dostałem serie 3 zastrzyków, problem zniknął, a ja wróciłem do uprawiania sportu.

Dla mnie bsuper- lekarz na takim poziomie, że ze świeczka szukać! Po pierwsze- jeden z nielicznych lekarzy, którzy wstają witając pacjenta, co świadczy o kulturze człowieka. Po drugie - półtora roku męczyłam sie z bólem barku, diagnoz było wiele i leczeń też. Pan doktor zdiagnozował mnie w dwie minuty. Tak więc szczerze polecam konsultacje u Pana doktora, bo można oszczędzić sporo zdrowia i czasu.

Dla mnie bsuper- lekarz na takim poziomie, że ze świeczka szukać!

Rewelacyjne podejście do pacjenta, idealnie postawiona diagnoza, noga wyleczona szybko i dokładnie. Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc.

Wizyta u tego lekarza to strata czasu. Jedyne zalecenia wydane przez lekarza to stosowanie diety Kwasnieskiego, ponoc pomaga na wszystko.To jakis zart, nie rozumiem jak mozna zatrudniac takiego lekarza. Nie polecam!!!

Wizyta u tego lekarza to strata czasu.
Nie polecam!!!

Serdecznie polecam!!!! Pan Doktor jest zawsze miły, uprzejmy. Jego pomoc jest bezcenna. Za każdym razem kiedy u niego byłem to trafnie postawił diagnozę i od razu mi pomógł.

Pan Doktor to prawdziwy specjalista godny zaufania. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. Do tego miły i sympatyczny człowiek.

Pan Doktor bardzo mi pomógł z moimi problemami z kręgosłupem. Od dawna szukałam właśnie takiego specjalisty, jakim jest Doktor Kotwicki. Serdecznie polecam. To człowiek wart zaufania.

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Według mnie to życzliwy i uprzejmy lekarz, który podchodzi z szacunkiem do pacjenta. Przynajmniej tak było w naszym przypadku, dlatego ja nie mogę o nim powiedzieć złego słowa.

przed wizytą u lekarza nie czytałam tych opinii i bardzo dobrze bo skreśliłabym b.dobrego specjalistę. Kulturalny, kompleksowo podszedł do problemu, wypisując leki podał mi cenę każdego. poza konsultacja odnośnie problemu z którym sie zgłosiłam zauważył tez inny i omówił sposób leczenia wiec jestem bardzo zadowolona. i naprawdę nie rozumiem tych wszystkich negatywnych komentarzy.