dr n. med.Andrzej Kowal

Średnia:
4.4512345
29 opini

• 1

Byliśmy z dzieckiem u Dr Kowala państwowo i prywatnie i niestety doktor błędnie wydał diagnozę= operacja. Inny specjalista nie potwierdził diagnozy Dr Kowala - synek nie musiał mieć operacji!!! Chyba nie muszę tłumaczyć jaki to dla 3-latka stres i koszmar.... tym bardziej, że niepotrzebny! Dr dużo nie tłumaczył, wyznaczył datę operacji- jakby to był zakup ziemniaków. Szczęśliwie poszliśmy do innego specjalisty, ale aż strach pomyśleć co by było gdybyśmy opierali się tylko na jego opinii, bądź co bądź- lekarza z Instytutu na Kasprzaka! Nie polecam!

• 1

Mój synek był pacjentem Pana doktora. Pan doktor namówił nas na operację (wędrujące jądro), obiecując, ze sam się wszystkim zajmie i zoperuje synka. A operacja jest dość prosta i praktycznie nie zdarzają się powikłania. Zaufaliśmy doktorowi i to był błąd. Po operacji powstały zrosty, jądro się cofnęło, czeka nas kolejna, skomplikowana operacja. Po odkryciu tych powikłań, okazało się, ze Pan doktor oddał naszego synka w ręce jakiejś niedoświadczonej lekarki, która dopiero jest w trakcie specjalizacji. Oczywiście o wszystkim dowiedzieliśmy się dopiero przy wykryciu powikłań. Moje dziecko jest po wielu przejściach i operacjach, NIGDY nie oddalibyśmy je w ręce młodego, niedoświadczonego lekarza, wolałabym już zrobić tę operację prywatnie u kogoś, kto jest profesjonalistą z doświadczeniem. Pan doktor Kowal obiecał nam operować synkiem, a później niestety nas okłamał. A najgorsze jest to, że cenę za to musi ponieść moje dziecko, które już tyle wycierpiało. Tak sie nie robi Panie doktorze...

• 5

Doktor spełnił nasze oczekiwania w 100%, a może i więcej. Operacja przebiegła zgodnie z założeniami i na szczęście bez komplikacji. Dr Kowal to bardzo sympatyczny profesjonalista.

• 5

Witam serdecznie Do dr Kowala trafiłam przypadkowo umawiając się na wizytę do urologa w IMiD w W-wie. Moje dziecko miało stwierdzone spodziectwo. Dr na pierwszej wizycie wyznaczył termin operacji. W szpitalu wszystko wyjaśnił jak będzie przebiegała operacja. Dodatkowo lek. Wieprzowski, który asystuje dr Kowalowi przychodził do nas kilka razy i badał dziecko, ponownie opowiadał jak wygląda przed i po operacji. Dr Kowal po operacji zaprosił nas do swojego gabinetu i dokładnie omówił jak wszystko przebiegło. Jestem bardzo zadowolona, że dr Kowal operował moje dziecko, uważam że jest to świetny lekarz z dużym doświadczeniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Na wizycie w poradni przyszpitalnej może rzeczywiście jest troszkę oziębły do rodziców, ale myślę, że jest to spowodowane tym, że tam jest tyle dzieci a ma bardzo mało czasu na jednego pacjenta. Dodam jeszcze, że operacja przebiegła pomyślnie i wszystkim rodzicom w takim przypadku jak u nas polecam wyjście do domu z cewnikiem, który dziecko ma przez 8 dni ponieważ maluszek szybciej dochodzi do zdrowia w własnym domu. Bardzo mnie przerażało, że z workiem przy nodze mam wyjść z dzieckiem ze szpitala, ale na prawdę to nic strasznego. Jeśli chodzi o warunki w szpitalu nie są złe. Proponuję, aby każdy wziął zabawki dla swojego dziecka ponieważ w świetlicy jest kilka książek i dwa samochody a i tak to pomieszczenie oblegane jest przez rodziców. Na oddziale może przebywać tylko jeden z rodziców, ale jeśli pielęgniarki nie wyganiają to nikomu nie przeszkadza kiedy jest dwie osoby prze maluszku. Jedna rzecz, która mnie wkurzyła to jest mianowicie opłata (20 zł za dobę)za pobyt rodzica w szpitalu. Niby nie dużo ale czy oni myślą, że daliby sobie radę ze wszystkimi dziećmi gdyby nie rodzice? Gdyby ktoś potrzebował zwolnienia na dziecko to pamiętajcie, że wg regulaminu szpitala zwolnienie wystawiane jest od dnia wyjścia ze szpitala, wcześniej trzeba brać urlop albo lekarz rodzinny musi wystawić. POLECAM DR KOWALA!!! ;-)

ŚWIETNY I KONKRETNY LEKARZ SZCZERZE POLECAM

• 5

Wspaniały człowiek, wspaniałe podejście do najmniejszych pacjentów jak też do ich przestraszonych operacji rodziców. O wszystkim informuje: najpierw co będzie dokładnie robił, po operacji - jak przebiegła, czy wszystko udało się co planował, gdzie znajduje się dziecko, a później jeszcze przybiega i informuje, że dziecko jest już wybudzone, że czuje się dobrze i że za chwilkę będzie można do dziecka pójść. Myślę, że niestety niewielu jest lekarzy, którzy postępują w ten sposób, dlatego ten człowiek jest tak bardzo wyjątkowy - bo nie będę już wspominała, że jest świetnym chirurgiem.

• 5

Bardzo polecam,konkretny lekarz.Rewelacyjne podejscie do dziecka i rodzica.Przemily czlowiek i wspanialy specjalista,operowal mojego synka(wada spodziectwo).Człowiek godny polecenia!

• 1

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Moje dziecko 2,5 roku miało problem z odciąganiem napletka. Po wizycie u pana Kowala dowiedziałam się , że do 4 roku życia tak może być. Ponieważ wizyta trwała 10 minut a diagnoza wydała mi sie zła skonsultowałam się z dr Tomaszewskim i okazało się , że jeszcze miesiac i dziecko musiałoby przejść poważny zabieg. Wydaje mi sie, że dla chłopców zła diagnoza dotycząc tego organu może doprowadzić do prawdziwej tragedii w przyszłości dlatego GORĄCO ODRADZAM TEGO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 5

Wspaniały lekarz i człowiek operował u mojego siedemnastoletniego syna ginekomastię. Natychmiast po operacji doktor Kowal poinformował mnie o jej przebiegu i o tym , że wszystko przebiegało zgodnie z planem .Potrzeba nam takich specjalistów , profesjonalne podejście do pacjenta.Bardzo dziękuję panu doktorowi i życzę dalszych sukcesów .

• 5

Cudowny lekarz, profesjonalista. Cieszymy się z mężem że trafiliśmy na takiego wspaniałego lekarza. DZIĘKUJEMY DOKTORZE.

• 5

Wspaniały człowiek. Cudowne podejście do dzieci. Świetny fachowiec.

• 5

Moja opinia o Doktorze jest jak najbardziej pozytywna. Przede wszystkim profesjonalizm i bardzo pozytywne nastawienie do małego pacjenta. Oby jak nawięcej takich specjalistów.

• 2

Syn był operowany z powodu spodziectwa i pomimo wielokrotnych zapytań z mojej strony czy wielkość prącia jest odpowiednia do wieku zawsze uzyskiwałam odpowiedź twierdzącą. Bez żadnych badań i pomiarów. Na szczęście trafiłam na prof. Perdzyńskiego, który od razu zbadał syna dokładnie, zlecił badanie hormonów i okaząło się ze w ostatniej chwili zostały synowi podane leki.

• 5

doskonały specjalista,ciepły,odpowiedzialny i godny zaufania !!! fachowiec w pwłnym słowa tego znaczeniu. jest najlepszy. polecam

• 5

Dr Kowal operował mojego synka, rzeczowy, miły, polecam w 100%. Oby więcej takich lekarzy. Dziękujemy Doktorze!

• 5

Profesjonalny, odpowiedzialny, bardzo miły, o dużej kulturze osobistej. Godny polecenia!!!!! Dziękuję Doktorze.

• 5

bardzo polecam tego lekarza .Podoba mi się jego podejście do pacjenta .

• 5

Rzeczowy i miły doktor. W przypadku mojego dziecka wyraził zainteresowanie po mimo że nie musiał. Więcej takich ludzi w służbie zdrowia. Pozdrawiam.

• 5

zgadzam się z poprzednimi opiniami. czasami jest uszczypliwy ale jest dobry w swojej pracy i to się liczy. POLECAM 100%

• 5

Operował mojego syna (spodziectwo) i dziękuję Bogu, że to akurat on.Mój syn ma teraz 10 lat.Wielki dzięki Ci doktorku:)) Miły, uprzejmy, kompetentny. Polecam wszystkim i pozdrawiam::)))

• 3

Rzeczywiscie dobry specjalista.ale tez zgadzam sie z opinia powyzej ze czepialski,czasem zlosliwy.W sumie na 4.

• 5

Miły i sympatyczny człowiek. Bardzo dobry lekarz.

• 5

polecam w 100%. Bardzo fachowy, miły i serdeczny człowiek.

• 5

Doświadczony specjalista z cudownym podejściem do dzieci.

• 5

fantastyczny lekarz. polecam. w moim odczuciu 100% skoncentrowany na pacjencie. WIdać,że wie co robi - FACHOWIEC.

• 5

super lekarz, szkoda, ze nie ma blizniaka bo byloby dwoch fajnych. operowal dwoch moich chlopakow - polecam!

• 3

Jako lekarz z pewnością bardzo dobry specjalista, mam tylko jedno ale: niezbyt wyrozumiały i miły w poza szpitalnych kontaktach, wręcz czepialski i uszczypliwy. Rozumiem, ze jest profesjonalistą ale czasami trzeba być też człowiekiem.

• 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, który oprócz wiedzy i talentu dla dzieci ma uśmiech i cierpliwość (nawet dla takich diabełków jak mój Mikołaj), dla rodziców - rzeczowe informacje i wiele praktycznych porad. Jego ciepło, pewność i spokój wpływają kojąco. Jeśli weźmie się pod uwagę naprawdę niełatwe warunki pracy (kto był w IMiDz ten wie o czym mowa) - należy się panu Doktorowi duże uznanie!

• 5

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zdecydowanie polecam.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat