dr Andrzej Kowalski

Byłam pacjentką u pana doktora Kowalskiego.Miesiąc temu byłam u niego z przyczyną skąpej miesiączki juz 2 miesiące tak miałam.Powiedział że nie mam czym się martwić i jak nie zajdę w ciążę to mam do niego wrócic. Nie zrobił mi żadnego USG. Nie wysłał nawet na badania krwi bo powiedział że nie trzeba .Byłam oczywiście na NFZ. Pojechałam teraz do innego lekarza i jest lepszy od doktora Kowalskiego bo od razu stwierdził u mnie PCOS po usg i wynikach krwi.Poszłam oczywiście prywatnie i jest najlepszym lekarzem na jakiego mogłam trafić. A ...

Pojechałam teraz do innego lekarza i jest lepszy od doktora Kowalskiego bo od razu stwierdził u mnie PCOS po usg i wynikach krwi.Poszłam oczywiście prywatnie i jest najlepszym lekarzem na jakiego mogłam trafić. A na NFZ nie ma co liczyć. Potrakują jak chcą .Także nie polecam go .Jak dla mnie nie wrócę tam i nie mam nawet zamiaru tam rodzić w Sulęcinie.

Leczyłam się u pana doktora przez dłuższy czas,potem była operacja,ciąża,teraz jestem szczęśliwą mamą.Super lekarz ,wspaniały człowiek,polecam

jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji jak i wizyty polecam dziewczyny tego ginekologa jest bardzo dobrym lekarzem

Prowadził mi dwie dosc skąplikowane ciaże ,polecam jak najbardziej każdej przyszlej mamie

To mój lekarz.Jestem zadowolona,że mogę się u niego leczyć. Agata

To mój lekarz.Jestem zadowolona,że mogę się u niego leczyć.
Agata

UPRZEJMY,MIŁY SYMPATYCZY ZNA SIE NA SWOJEJ PRACY JESTEM ZADOWOLONA I DAJĘ MU 6