drAndrzej Kozubik

Lubin
51,392170916,1973787

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.6512345
14 opinii

• 1

Byłam u dr. Kozubika dwa razy. Ma bardzo ciężkie poczucie humoru. Nie potrzebuję by ginekolog, który prowadzi mi ciążę męczył mnie opowieściami o poprzednich pacjentkach, tylko chciałabym, żeby mnie informował o rozwoju mojego Dziecka. Chciałam, by prowadził moją ciążę, ponieważ wiem, że jest ordynatorem w szpitalu i mógłby być przy moim porodzie. Ale tak jak któraś z pań pisała, traktuje pacjentki jak idiotki więc nie wyobrażam sobie co byłoby przy porodzie. Nie polecam

• 1

To jak potraktował mnie ten doktor w szpitalu na bema, nadaje się do opisania do gazety. Nie polecam nikomu z czystym sumieniem.. Mój problem powrócił, jestem w o wiele lepszych rękach...

• 1

Jest ordynatorem tylko z nazwy. Jest gburowaty, niekompetentny. Obraża pacjentki i wypowiada się na temat chorób pacjenta na forum szpitala. Nie polecam ani lekarza, ani szpitala w którym pracuje.

• 1

Idzie na ilość nie na jakość. Nie tłumaczy, zdawkowo odpowiada na pytania. Byłam u niego 5 raz i nie zauważył że mam nadżerkę. Zapalenia pęcherza nie leczył mi wcale, a w czasie ciąży niestety mi doskwierało. Na wizytach robił tylko USG, nigdy nie dotknął mnie palcem. Pacjentkę traktuje jak głupka. Zawsze musi mieć racje, nie znosi gdy pacjentka ma inne zdanie. Nie pamięta pacjentek i ich problemów. A jak się płaci to już by się chciało jakiegoś takiego indywidualnego podejścia i normalnego traktowania.

• 5

uważam ze ten lekarz jest godny zaufania . na początku ciaży trafiłam do niego z plamieniami i od razu zostawił mnie na oddziale . jest miły sympatyczny . Fakt czasami trzeba było ciągnąć go za jezyk ale na każde zadane pytanie odpowiadał wyczerpująco . Bedąc na porodówce zapewnił troskliwą opiekę. jest to lekarz który karze do siebie dzwonic w razie jakis problemow .Telefonicznie udziela porady lub zaprasza do siebie na wizyte . szczerze mogę polecić tego lekarza

• 1

Ten gościu naraził zdrowie mojego dziecka i miałam składać doniesienie do prokuratury. To kawał cynicznego gnojka, ale szczegóły pozostawiam dla siebie.....

• 1

Nie odpowiada na pytania wyczerpujące. Nie wiem swiadomo czy nie ale obraza pacjenta.

• 5

Bardzo dobry Lekarz, poleciła mi go kolerzanka która nie mogła zajść w ciąże. Odrazu zajął się problemem i skierował mnie na badania, itd. Przejmuje się pacjentem i jest pod telefonem zawsze dostepny, wizyty nawet w ten sam dzień

• 2

Witam Nie polecam tego lekarza. Jest obecnie ordynatorem na oddziale położniczym i w trakcie pobytu na tym oddziale był bardzo nieuprzejmy i usilnie przetrzymywał mnie aż do 42 tygodnia ciąży by podać kroplówkę.

• 1

niepolecam tego lekarza -jeżeli chodzisz do niego prywatnie to jest ok.- ale jak publicznie to jest niemiły , bada po łepkach i ma ćię po prostu w d.........

• 4

przez 2 lata nie moglam zajsc w ciaze, dopiero jak trafilam do dr Kozubika zostalam prawidłowo zdiagnozowana i leczona, a po 4 miesiacach zaszlam w ciaze, teraz jestem SZCZESLIWA MAMA.polecam kobieta ktore nie moga zajsc w ciaze, nie maja okresu i nikt nie wie z jakiego powodu,dr najpierw zleca szereg badan i wynikow a dopiero potem stawia diagnoze, inni"ginekolodzy" faszerowali mnie tabletkami ktore na nic nie pomagaly a badan wcale nie robili.Jednak zeby nie bylo az tak slodko dodam ze jezeli nie chce sie rodzic i wykonywac badan w feminie gdzie rowniez dr pracuje zmienia swoje podejscie na gorsze i juz nie jest tak milo i kompetentnie.

• 5

Ja jestem bardzo zadowolona. Wielu lekarzy poznałam gdy byłam w ciąży. U Dr Kozubika czułam się wyjątkowo dobrze i będę go polecała wszystkim. Panie Dr tak trzymać!

• 1

Tego lekarza nie polecam żadnej kobiecie - bo moja ciążą go poznałam i ja !!!

• 5

Świetny lekarz!!!Trafiłam do niego z ciążą (niby pozamaciczną-opinia innego lekarza)Po pierwszej wizycie wiedziałam ze jestem w dobrych rękach dziś szykuje wyprawkę i czekam na dzidziusia!Szkoda ze trafiłam dopiero po nieprzyjemnym pobycie na oddziale szpitala w Lubinie!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat