Andrzej Krynicki

Poznań
52,40637416,9251681

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.65
15 opinii

Jeżeli to jest ten lekarz który w Gorzowie leczył moje kolano, to uwazam , że to wysokiej klasy specjalista. Przyszedłem po wypadku z uszkodzonym kolanem i powiedziałem : Doktorze młody jestem, napraw mi pan dobrze to kolano. No i spisał sie na medal. nawet jakies zabiegi pooperacyjne wykonywał sam nie dopuszczajac do mnie pielegniarek. Jestem mu bardzo wdzięczny za naprawe kolana. od zabiegu minełu juz 12 lat i nic mi nie dolega. pozdrawiam doktorze

Zdecydowanie odradzam m zignorowal moja chorobe twierdzac ze nic sie nie dzieje i on nie wie co to jest , non stop patrzac w komputer totalne ignorowanie pacjenta , w dodatku zero diagnozy i checi zbadania , po wykonaniu na wlasna reke oczywiscie rezonansku magentycznego okazaly sie powazne zwyrodnienia w kreoglslupie a ten lekarz to zbagatelizowal , do dupy z takim lekarzem ............

Nie polecam, mam problem z prawym barkiem, strzela jest wysuniety do przodu wzgledem lewego. Odczywam przuykurcz w nim. Lekarz sprawdzil tylko rutynowe zakresy ruchu, jak wzrocilem uwage na wysuniety bar, lekarz mowi, ze nic takiego nie widzi, i to jest asymetria. Wczesniej bylem i fizjoterapeuty z rehasportu. I zdiagnozowal oslabienie rotatorow i przukurcze - a badal na rozne sposoby.

Niestety wizyta kompletnie nie spelnila mojego oczekiwania. Wyniki badan niezrozumiale odczytane. Rozmawiajac ze mna pisal cos sobie w kompie, odpowiadal zdawkowo.Absolutnie nie poswiecil mi uwagi.Duza "dwoja" za brak poswiecenia si4e pacjentowi

Wizyta u doktora niestety okazała się pokazem braku zainteresowania i ignorancji w stosunku do mojej osoby. Gdy zapytałam o dagnozę (problemy z kręgosłupem) nie chciał mi udzielić pełnej odpowiedzi, gdy zapytałam o zalecenia (czy jest coś czego powinnam unikać) odpowiedział, czemu ja chce wszystko wiedzieć i "że tylko na amerykańskich filmach wszystko wiedzą". Przyznam się że nawet w NFZ mnie tak nie potraktowano. Pan pracuje w prywatnej służbie zdrowia i niestety nie szanuje klientów. Pomijam że co chwila spoglądał na zegarek. Odradzam.

Bardzo uprzejmy, kontaktowy, cierpliwie odpowiada na pytania i tłumaczy niejasności. Naprawdę wzbudza zaufanie!

Znakomity fachowiec. Operował mnie i moją żonę. Znakomita opieka, trafne diagnozy, pełna opieka pod każdym względem ( badania, leki, rehabilitacja ). Godny polecenia.

Bardzo solidny,rzeczowy,życzliwy,ciepły lekarz. W kontakcie z pacjentem wyraźnie chce pomóc-a nie tylko zarobić. Odpowie na kazde pytania,nawet najglupsze-) wg opinii pacjenta. POLECAM.

Zdecydowanie polecam.Bardzo kompetentny.Podchodzi do pacjenta kompleksowo.Wszystko dokładnie tłumaczy.Budzi zaufanie

bardzo dobry specjalista,tylko szkoda że już nie pracuje z Centrum Madycznym

komptenecja i profesjonalizm... polecam każdemu, wytłumaczył uraz, leczenie pełny jego przebieg wyłożył bardzo jasno

Lekarz godny polecenia. Pełen profesjonalizm.

Jestem po dwóch wizytach u tego lekarza. Wzbudził moje zaufanie, dodatkowo zaproponował bardzo szybki termin na przeprowadzenie zabiegu.

byłam zadowolona z wizyty u tego lekarza, ale nie jeszcze jestem w trakcie leczenia, dlatego nie wiem, czy jego diagnoza i zalecenia są skuteczne, stąd moje niezdecydowanie w ocenie

KOMPLETNY BRAK KOMPETENCJI! NIE POLECAM! Z DALEKA OD TAKICH "LEKARZY"!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny