lekarz Andrzej Kulczuga

Internista, Pediatra

2,6
2,4
2,6

Nigdy więcej nie umówię się do tego lekarza. Doktor gburowaty, prześmiewczy, zero taktu, drwił i co chwila raczył komentarzami, które nie przystoją osobie z jego profesją, powiem więcej - kasjerki w marketach są przyjemniejsze w obyciu. Nie chcę mieć więcej nic wspólnego z tym lekarzem. Szczerze odradzam.

W życiu nie pójdę więcej do tego człowieka. Pan lekarz spojrzał w gardło i od razu wiedział co mi dolega, bez dalszego wywiadu. Przepisał mi lek Sinupret, na który, jestem uczulony (wrzody żołądka i nadkwasota). Ten pan nawet nie uznał za stosowne zapytać się mnie, czy mam wrzody. Na ulotce czarno na białym jest napisane żeby go nie stosować przy takich dolegliwościach. Niestety wydałem już 39,90zl za ten lek. Tak nawiasem mówiąc, zupełnie przez przypadek w aptece, jedyną reklamą jaką tam zobaczyłem był właśnie ten lek: Sinupret... Ale to tylko ...

Tak nawiasem mówiąc, zupełnie przez przypadek w aptece, jedyną reklamą jaką tam zobaczyłem był właśnie ten lek: Sinupret... Ale to tylko czysty przypadek.

Wielokrotnie zła diagnoza i źle dobrany lek. Lekarz podpiera się książka. Mi i mojej rodzinie nie bardzo pomógł. Nie posłałabym dziecka.

Bardzo rzeczowy i miły lekarz. Dokładnie wyjaśnił na czym polega choroba, jak się ją leczy i jak postępować na przyszłość. Super profesjonalista.

Dr Kulczuga przyjmuje w przychodni na Fabrycznej 10 w OPTI-MEDzie

Dr Kulczuga przyjmuje w przychodni na Fabrycznej 10 w OPTI-MEDzie