Dr Łakota skuteczny, rzetelny, bardzo dobry fachowiec z laryngologii. Można na nim polegać. Leczy dzieci i dorosłych. Dokładnie zbada, prawidłowo rozpozna, zastosuje skuteczne leczenie. Sam się o tym przekonałem. Tak dobrego laryngologa z długoletnią praktyką ciężko dzisiaj znaleźć.

Miałam ostatnio usuwane migdałki u dr Lakoty. Muszę powiedzieć, że to bardzo dobry lekarz, niezwykle dokładny i staranny. Umie też rozmawiać z pacjentami i wie jak ich uspokoić przed zabiegiem :)

Miałam ostatnio usuwane migdałki u dr Lakoty. Muszę powiedzieć, że to
bardzo dobry lekarz, niezwykle dokładny i staranny. Umie też rozmawiać z
pacjentami i wie jak ich uspokoić przed zabiegiem :)

najlepszy lekarz jakiego spotkałem, dokładnie i zrozumiale przedstawił mi problem mojej choroby, zanim zdecydowałem się na zabieg przedstawił ewentualne skutki uboczne które i tak nie wystąpiły

Gorąco polecam. Pomógł mi pozbyć się koszmarnych bólów glowy. Powodem były oczywiście zatoki. Jestem już 12 lat po drenazu i chwale Go codziennie. Maria M.