Andrzej Łasowski

Bardzo arogancki, ciężarne które proszą o pomoc są traktowane jak popychadło zarówno na oddziale, sorze i porodówce. Nijaki Pan doktor bezczelnie i bez żadnych skrupułów podważa niepokój pacjentek mówiąc że wymyśla, a ten ma ciekawsze rzeczy do roboty. Odradzam z całego serca!

Odradzam z całego serca!

Okropny lekarz. Bardzo arogancki. Pacjentki ma za nic. Ignoruje dolegliwości ciężarnych, podważa opinie innych lekarzy oraz specjalistów z innych dziedzin. Daje do zrozumienia, że jest się nikim oraz, że kobiety pchają się bez potrzeby na oddział bo chcą sobie leżeć- jakby to było conajmniej marzenie ciężarnych. "Wyrzuca" pacjentki w ciąży przyjęte na oddział przez innych lekarzy bez badania do domu. Generalnie nie polecam tego lekarza pod każdym względem, długo by pisać o nim. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę miała z nim styczność na oddziale, czego sobie nie życzę, jednak gdyby- to napewno nie wyrażę zgody, aby ordynator mnie badał i wyrażał opinie czy zalecenia na temat mojego stanu zdrowia czy też przebiegu ciąży- są tam inni wspaniali lekarze. Dr zawiódł 12 lat temu gdy moja córką przez niego wylądowała na oddziale Intensywnej opieki noworodka, zawiódł i teraz bardzo. Rozpatruję złożenie skargi do szpitala, NFZ ora rzecznika praw pacjenta w zależności od tego jak rozwinie się sytuacja. Oby mimo wszystko skończyło się pomyślnie.

Dobry lekarz,przyjmował moje dwa porody -cesarskie .Trafne diagnozy ,skuteczny w leczeniu .Mogę śmiało polecić jako dobrego lekarza innym pacjentkom.

Polecam tego lekarza, jest naprawde ludzki i mily. Nie traktuje kobiet przedmiotowo i swietnie wszystko tlumaczy.

Jest moim ginekologiem od ponad 10 lat. Prowadził obie moje ciaże, jedna zakończyła się cesarką, drugi to poród normalny. W jego rękach czułam się bardzo bezpiecznie, jest kompetentny, wyczerpująco odpowiada na pytania. Jest delikatny podczas badania i miły, byłam zaskoczona czytając, że ktoś narzeka na jego chamskie odzywki, chyba pomylił lekarzy - Łasowski jest naprawdę bardzo kulturalny i do tego sympatyczny.

Wspaniały lekarz,prowadzi moja druga ciąze,złego słowa nie moge o nim powiedzieć,poród równiez odbierał ,bez problemowo jak najbardziej polecam.

polecam Pana doktora, zna sie na pracy, sadzac po ilosci pacjentek w poczekalni mozna swtierdzic ze najlepszy lekarz w leborku, chociaz przyjmie kazda pacentke ktora potrzebuje pomocy, badanie wykonuje delikatnie, tlumaczy chorobe, polecam, dlugo szukalam odpowiedniego lekarza i w koncu znalalam

Nie byłam zadowolona z wizyty, przyszłam po długim czasie po około 2 latach, a lekarz pobrał mi tylko cytologię, nie wykonał badania USG, aby dokładnie sprawdzić czy wszystko jest ok.,nie spytał się jak się czuję, czy coś mi dolega, moja wizyta trwała bardzo krótko, było już po godzianach przyjmowania a pacjentek w poczekalni sporo? Nie mogę zrozumieć dlaczego lekarz nie prowadzi żadnej karty choroby pacjentki, zależy mu tylko na kasie? Nie polecam...

Wspaniały lekarz. Potrafi wszystko bardzo szczegółowo wytłumaczyć, pocieszyć i nie jest wcale tak jak niektórzy tu piszą nie jest w żadnym stopniu niemiły.

Jest dobrym specjalistą,prowadził moją drugą ciążę,i byłam zadowolona,potrafił uspokoić w chwilach niepewności.O co tylko pytałam,otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Miałam też problemy z torbielą już jakiś czas po porodzie.Również dokładnie wszystko mi wytłumaczył co i jak,zabieg operacyjny robił sam,i nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam jak najbardziej.