lekarz Andrzej Lebioda

Onkolog, Internista, Radioterapeuta

Dr A.Lebioda jest wspaniałym lekarzem i kompentnym w swojej specjalizacji.Uprzejmy w tłumaczeniu.Jak najbardziej godny polecenia lekarz fachowiec

Dr Andrzej Lebioda jest doskonałym fachowcem, profesjonalistą, wzbudza ogromne zaufanie i wiarę w skuteczność leczenia. Lekarze onkolodzy w Trójmieście nie podjęli się u mnie leczenia nowotworu prostaty, z uwagi na wysokie ryzyko powikłań (obciążenie dodatkowymi chorobami). Przez pół roku bezskutecznie poszukiwałem specjalisty, który przeprowadziłby zabieg mający na celu usunięcie nowotworu, aż trafiłem na Dr Andrzeja Lebiodę. Dr Andrzej Lebioda zakwalifikował mnie do zabiegów brachyterapii, które z sukcesem przeprowadził osobiście. Jestem mu bardzo wdzięczny, za to, że bez problemu podjął się leczenia, wykonał je perfekcyjnie, bez powikłań, bez uszczerbku na tych ...

perfekcyjnie, bez powikłań, bez uszczerbku na tych obszarach, które przez innych lekarzy były określone jako przeciwwskazanie do zabiegu.
Pozostaję nadal pod jego fachową opieką.
Polecam!!! To jest lekarz z powołania, który z życzliwością i profesjonalnie obejmuje opieką swoich pacjentów.

Na mnie lekarze ten nie zrobił dobrego wrażenia. Mało informacji , w zasadzie żadnych, na pytania odpowiadał zdawkowo , niczego nie wyjaśnił, wizyta trwała całe 5 minut. Jak na ciężko chorego onkologicznie pacjenta oczekiwałam więcej uwagi, empatii czy chociażby poświęconego czasu. Nieprzyjemne doznanie towarzyszy mi do tej pory.

Trzeba mieć dużo szczęścia, żeby trafić do takiego lekarza jakim jest doktor nauk medycznych pan Andrzej Lebioda w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Miałem to szczęście. Przypadek zrządził, że właśnie pod opiekę pana doktora Lebiody trafiłem. Pierwszy kontakt, pierwsza rozmowa i nieodparte poczucie, że mój los znalazł się w rękach kogoś najbardziej właściwego: kompetentnego fachowca, który wie doskonale jak rozwiązać mój problem. Fachowości medycznej doktora Lebiody zaznałem na wszystkich etapach leczenia, także przeprowadzanej przez niego osobiście brachyterapii. Ale nade wszystko, dostrzegłem i odczułem z jego strony prawdziwą troskę o moją osobę i o pomyślność mojego leczenia. Po przedstawieniu programu terapii pan doktor na bieżąco informował mnie o jej przebiegu, uzgadniał co i jak dalej, słowem i gestem wzmacniał we mnie przekonanie o pozytywnym efekcie końcowym. Dbał nie tylko o to, co dotyczyło pobytu na oddziale, ale kontrolował także przebieg mojego leczenia poza nim.
W obrazie pana doktora Andrzeja Lebiody - znakomitego lekarza, zapamiętam także na zawsze postać wspaniałego , pogodnego człowieka wzniecającego optymizm i chęć do życia.

Jerzy K. Szczecin

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Potrafi rozmawiać z pacjentem, daje wiarę i siłę do walki z chorobą.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Potrafi rozmawiać z pacjentem, daje wiarę i sił do wali z chorobą.

KOMPETENTNY, MIŁY Z DUŻĄ DOZĄ CIERPLIWOŚCI DLA PACJENTA. CIERPLIWIE TŁUMACZY I POTRAFI NASTAWIĆ PACJENTA OPTYMISTYCZNIE, CO MA BARDZO DUŻE ZNACZENIE W PROCESIE LECZENIA.

Doktor Lebioda jest wspaniałym człowiekiem,super fachowcem można w 100% polegać na jego fachowości.Zdecydowanie godny polecenia człowiek i lekarz.

Doktor Lebioda jest wspaniałym człowiekiem,super fachowcem można w 100%
polegać na jego fachowości.Zdecydowanie godny polecenia człowiek i lekarz.

Lekarz,który przekonał mnie ,że guz mózgu to jeszcze nie koniec swiata. Kompetenty,doskonały praktyk.Takich lekarzy nam potrzeba.Hanna Walczak

Wspaniały fachowiec,wielki człowiek.Mój syn już dwukrotnie miał zastosowaną radiochirurgię -w grudniu 2009 r i w czerwcu 2011 r.