dr n. med. Andrzej Lewczukdr n. med. Andrzej Lewczuk - zdjęcie profilowe

dr n. med. Andrzej Lewczuk

Moje doświadczenie zawodowe:
1) Centrum Medyczne Medicum - (od 2019 r. do teraz)
2) Szpital Medicover w Warszawie - Klinika ...

Moje doświadczenie zawodowe:
1) Centrum Medyczne Medicum - (od 2019 r. do teraz)
2) Szpital Medicover w Warszawie - Klinika Chirurgii Ogólnej (od 2012 r. do teraz)
3) Mazowiecki Szpital Wojewódzki (dawny Szpital Bródnowski) (2003-2012)
Studia i stopnie naukowe:
1) Uniwersytet Medyczny w Grodnie (rok ukończenia 2003 r
2) Uzyskanie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej (2012 r.)
3) Uzyskanie stopnia doktora nauk medycznych (2013 r.) II Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (r...

Cała wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie pacjenta, szczegółowe badanie, postawienie diagnozy, fachowa porada. Bez pośpiechu i odliczania z zegarkiem w ręku co dla mnie jest ogromną zaletą bo nie lubię gdy wizyta trwa kilka minut. Wspaniała opieka!

Bardzo dobry lekarz. Pełen zrozumienia, ciepły. Zawsze mogłam zwrócić sie do niego po poradę. Operował mnie po poważnym powikłaniu ( nie z jego winy ), nagle. dziękuję Panie Doktorze za Pana cierpliwość i wspaniałą rękę chirurga.

Dr Andrzej Lewczuk to nie tylko świetny i kompetentny lekarz ale też wspaniały człowiek. Okazuje pełne zainteresowanie i szacunek pacjentowi, jest uprzejmy, wszystkie wątpliwości dokładnie wyjaśnia, odpowie na każde pytanie. Pełna klasa! Miałam wykonywaną operację metodą laparoskopową i wszystko przebiegło bez komplikacji. Rzadko spotyka się tak cudownych lekarzy!

Bardzo dobry i kompetentny chirurg, a do tego wspaniały człowiek. Do każdego pacjenta podchodzi z troską i zrozumieniem, w wyczerpujący sposób odpowiada na wszystkie pytania. Ja miałem operację metodą laparoskopową, która przebiegła bez komplikacji i wszystko pięknie się goi. Polecam z całą odpowiedzialnością.