lekarz Andrzej Lipa

Lekarz rewelacja bardzo miły i kompetentny znający się na swojej pracy doradzi i poświęci odpowiednią ilość swojego czasu z uśmiechem na twarzy wszystko wytłumaczy polecam w 100%

Polecam dr. Lipę prowadził moją drugą ciążę, a kojarzyłam go ze szpitala jak się zajmował mną gdy rodziłam pierwsze dziecko gdzie pozostali lekarze mnie oleli, miałam też laserowo usuwaną nadżerkę u niego w gabinecie. Dla mnie jest osobą miłą, rzetelną i za każdym razem pomaga. W 8 miesiącu ciąży miałam wypadek samochodowy, na szczęście nic się poważnego nie stało ale był ze mną cały czas w kontakcie tel. a gdy miał dyżur przychodził do mnie .

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. W grudniu urodziłam swoje pierwsze dziecko, cały czas byłam pod prywatną opieką dr Lipy. Prawdą jest, że wizyty są co 3tygodnie i średnio zostawia się za każdym razem w gabinecie 160-180zł ale to są standardowe ceny w Wołominie (bo dzwoniłam do kilku lekarzy). Pan doktor jest przede wszystkim świetnym człowiekiem, zawsze na luzie, uśmiechnięty, ma ogromne poczucie humoru. Do swoich pacjentek zwraca się po imieniu i mnie bardzo to odpowiadało bo skraca dystans lekarz-pacjent. Jeśli coś mu nie pasowało zlecał dodatkowe badania aby mieć pewność, że wszystko jest ok. Nie jest prawdą to, że doktor nie kojarzy swoich pacjentek, kojarzy je i z daleka rozpoznaje. Przed porodem spędziłam trochę czasu w szpitalu, dr na każdym swoim dyżurze przychodził i sprawdzał czy wszystko jest w porządku. Jak kończył dyżur to prosił żeby za 2-3 godz przesłać smsa i napisać jak się czuję. Nie żałuję nawet jednej złotówki wydanej na wizyty u dr Lipy. W szpitalu to tak naprawdę tylko on się interesował moją ciążą i porodem. Jeśli zajdę w kolejną ciążę, na pewno będzie chciała żeby prowadził ją dr Lipa. jeszcze raz gorąco polecam.

Ja z Dr Lipą "urodziłam" dwoje moich dzieci i szczerze nie polecam. Chodziłam do niego tylko ze względu na fakt iż pracuje w szpitalu i może jest człowiek spokojniejszy o poród. Pan doktor szczerze przyznam że jest naciągaczem i inkasuje pieniążki za 5 min wizytę a wizyty są co 3 tyg jak jest wszystko OK. W moim przypadku to wizyta wypadała co 3 tygodnie ale np. na tej zwykłej wizycie nie robił badania USG w 12 tyg i pozostałych trymestralnych ważnych USG tylko umawiał dodakowe wizyty na USG :) Tak więc czasami w miesiącu byłam 3 razy bo np. badanie USG robione w 12 tyg było robione 2 razy bo Pan doktor powiedział mi na USG że jeszcze coś słabo widać bo jeszcze za wcześnie i za tydzień zobaczymy - i za tydzień była kolejna wizyta. Przy żadnym z moich porodów Pana Doktora nie było bo bardzo często jest zagranicą tak więc nie czułam się bezpiecznie i opłaciłam sobie prywatnie położną którą mi Pan doktor polecił - koszt 600zł. Po pierwszej ciąży poszłam też do niego z drugą ciążą myśląc ze może już przez wzgląd że to kolejna ciąża u niego to będzie jakoś inaczej ale nie...pacjent to nie pacjent to po prostu Klient z kasą. Pan Doktor ma tyle Klientek, że zupełnie nie kojarzy ani nazwiska, ani twarzy... Pan Doktor nie ma czasu dla swoich pacjentek ani w gabinecie na opłaconej wizycie , ani przez telefon. Ma czas w szpitalu jak jest na dyżurze i wtedy można z nim porozmawiać . A i jeszcze jedna moja sytuacja z 1 ciąży - pojechaliśmy do Pana doktora na umówione w szpitalu KTG i okazało się że nic się nie dzieje więc trzeba będzie żonie wystawić zwolnienie lekarskie. Umówił się z nami za 30 min pod swoim prywatnym gabinetem i skasował nas jeszcze na dodatkowe 80 zł :)

Witam, naprawdę jako szczerze przestraszona kobietka nie polecam...to zwyczajna LIPA przez wielkie L...wydałam ogrom kasy licząc na to, że prywatne wizyty pomogą w prostym problemie...okazało się, że wszystko trwa niespełna 5 minut i pan doktor średnio kojarzy o kim i o czym mój po czym lekką ręką inkasuje po 150zł aa 8 minut wizyty...sorry..ale naprawdę nie wiem czym sieię zachywcacieć bo miała

zdecydowanie odradzam szkoda czasu i pieniedzy

zdecydowanie odradzam szkoda czasu i pieniedzy

Moje trzy córki pochodzą od "Lipy".Polecam kazdej kobiecie bo czuje się pewnie i bezpiecznie,mało jest takich lekarzy,którzy nawet po urodzeniu dziecka przychodzą do sali i dowiadują się o Twój stan zdrowia.Wizyta nie kosztuje dużo w porównaniu z innymi prywatnymi wizytami i patrząc na to jaki ma sprzęt do usg.Polecam,polecam,polecam

zbyt mala ilosc czasu poswiecona na pacjentke

zbyt mala ilosc czasu poswiecona na pacjentke

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moją pierwszą ciążę i prowadzi także drugą. Mam do niego zaufanie.

Polecam zdecydowanie. Mi pomógl i cierpliwie wszystko tłumaczył.

Polecam zdecydowanie. Mi pomógl i cierpliwie wszystko tłumaczył.