lekarz Andrzej Lis

Internista, Neurolog

Szanowni Państwo ... lekarz - cudotwórca, ponad rok paskudnej choroby, ponad rok badań - wszelakich ... przetrenowano na mnie chyba wszystkie antybiotyki jakie istnieją, i to po kilka razy ... w ostatecznej desperacji (z wszystkimi tymi badaniami pod pachą) powędrowałam do Pana Doktora, Doktor zostawił sobie badania do gruntownej analizy, wróciłam po jego analizie, otrzymałam lek ... nowy (musiałam poczekać, bo w aptekach go jeszcze nie było). Rezultat ... wreszcie pokonałam tą chorobę! Jak widać po mnie, Doktor Andrzej Lis to nie tylko lekarz który leczy ale także lekarz który ...

Jak widać po mnie, Doktor Andrzej Lis to nie tylko lekarz który leczy ale także lekarz który chce leczyć jak najlepiej, znając i poznawając nowe, nowoczesne leki i nowe, nowoczesne sposoby leczenia.
Dziękuję za pomoc Panie Doktorze, jestem Panu bardzo wdzięczna za pomoc.

Zadufany wielki pan doktor, a w rzeczywistości CHAM, ŚWINIA i PODŁA GNIDA, naprawdę nie polecam nikomu, przepisuje tylko te leki z których ma profity, pacjentów traktuje jak zło konieczne, chociaż kosi na nich forsę, no po prostu DNO!!!

Nawet szkoda mu parę złoty na skierowanie dla Pacjentów, których leczy od lat. Żal po prostu żal

nie jest złym lekarzem a nigdy nie bylo problemu ze skierowaniem na badania a jestem zwykłym pacjentem

Prosze Panstwa przeczytajcie sobie artykul w google Doktor lis Radny jesli jest tak kompetntny jak byl Radnym to wszystkim pancjenta zycze powodzenia.

Doktor Andrzej Lis to bardzo kompetentny lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą leczy całą moją rodzinę od wielu lat .Ma trzy specjalizacje - z neurologii, chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej.Ja i moja mama zawdzięczamy mu wiele.Jako człowiek potrafi okazać współczucie, łatwo nawiązuje kontakt bez względu na wykształcenie, pozycję czy wiek .To prawdziwy humanista-ma też dużą wiedzę historyczną/to jego pasja/ i udaną rodzinę.Mam do niego pełne zaufanie. Barbara.

TO jest dobry lekarz?.. burak i Alkochoilik zero kompetencji moim zdaniem ja sie przepisalem z Bonusa bardzo dawno temu i nie zaluje.Zgadadzam sie z pierwsza opinia przepisuje te same leki bo z tego ma piniedze od przredstswiceli firm farmaceutycznych po prostu dno!

Jeden z gorszych lekarzy, z jakimi miałam w życiu do czynienia. Nie potrafi wyleczyć nawet zwykłego kaszlu. Wszystkim przepisuje te same leki. Dostać jakiekolwiek skierowanie z jego przychodni to prawdziwy cud-chyba, że jest się jego znajomym. Znajomym daje wszystko o co poproszą. Jeśli człowiek nie pójdzie po pomoc gdzie indziej to on na pewno nie wyleczy. Wszystkie problemy, z jakimi się do niego idzie bagatelizuje z ironicznym uśmiechem na ustach. Nie polecam.

To wspaniały, mądry i bardzo ludzki lekarz. Jedyny który po wielu miesiącach trafił na odpowiedni lek. Byłam u wielu neurologów, leżałam w klinikach i nikt poza dr Lisem nie pomógł. Do końca życia będę mu wdzięczna za Jego pomoc.

bardzo dobry lekarz rodzinny! Mojemu tacie zlecił serie różnych badań o których nigdy nawet nie wspomniał jego poprzedni lekarz rodzinny. Można na niego liczyć prawie o każdej porze dnia i nocy.