dr n. med. Andrzej Łodziński

Urolog

Nie polecam tego lekarza starszy pan który swoją wiedza zatrzymał się w bardzo odległych czasach nic nie tłumaczy , syn miał stwierdzony kamień który nadawał się tylko do zabiegu operacyjnego a Pan doktor stwierdził że można go rozbić co było bzdurą nie zauważył że wystąpiło już wodonercze . W czasie wizyty nawet nie dał skierowania do szpitala tylko kazał przyjść za tydzień po skierowanie oczywiście co wiązało się z kolejna prywatną wizytą .Na szczęście trafiłam do innego lekarza który od razu zajął się moi synem i w ciągu tygodnia syn trafił do szpitala na oddział

Fenomenalny,rzeczowy,kompetentny,do tego dżentelmen w kazdym calu.Nie mogłam trafić lepiej!!!Gorąco polecam pana doktora każdemu.Ewa

Elegancki, uprzejmy starszy Pan. Lata doświadczenia i pełen profesjonalizm. Obok dr Bryca najlepszy specjalista w Częstochowie, jeśli nie na całym Śląsku. Dobry sprzęt w gabinecie. Warto dać każdą cenę za jego diagnozę. Pełne zaufanie i szacunek do Doktora.

Nie polecam wizyty u Pana Doktora. Zero konretow, nic tlumaczy i w zasadzie wychodzac od niego nic sie nowego nie dowiedzialam. Wypisal mase lekow, ale zanim je wykupie mam zamiar isc do innego lekarza.

Mistrz absolutny. NIE PAMIĘTAM takiej wizyty...gdzie są tacy ludzie jeszcze?

Mistrz absolutny. NIE PAMIĘTAM takiej wizyty...gdzie są tacy ludzie jeszcze?

Polecam specjalista w swojej dziedzinie.

Polecam specjalista w swojej dziedzinie.

Odradzam tego pana. Lakonicza rozmowa, zero konkretów. Zawiodlem sie na tytule naukowym tego pana.

Zdecydowanie nie polecam. W trudnym momencie w mojej rodzinie ograniczył się do wypisania skierowania. Nic nie wytłumaczył, nic nie mówił o leczeniu.. jedynie "to się zoperuje". Tak się nie podchodzi do pacjenta! Nie polecam stanowczo!