dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Darek

28.05.2014

Miałem do czynienia z tym Panem kilkukrotnie. Pan doktor jest niesłychanie zadufany w sobie, uważa że jest najlepszym neurochirurgiem na świecie co pokazuje wpisując wszędzie gdzie się da swoje trofea lekarskie może dlatego jeżeli ktoś się mu sprzeciwi lub zarzuci mu cokolwiek dowie się jaki jest naprawdę. Pacjenci i inni lekarze się go boją bo uważają że nikt im nie uwierzy do czego ten docent jest zdolny i nie chodzi mi o pozytywne znaczenie tego słowa. Czy mam prawo do wypowiadania się o tym lekarzu? uważam że tak mimo że nigdy nie leczył mnie bezpośrednio tylko moją partnerkę którą się opiekuję, jednak opinia którą wystawiam jest w oparciu o bezpośrednie moje kontakty z tym lekarzem. Nazywam się Dariusz Niemiec moja najbliższa rodzina jest poinformowana że w razie wypadku nawet za cenę życia nie zgadzam się na hospitalizację na Oddziale Neurochirurgii w Tarnowie „Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza„ powód oczywiście jest jeden nazywa się „ Andrzej Maciejczak” a takich deklaracji nie podejmuję się na podstawie obrażenia się na lekarza czy też żalu do niego. Pamiętajmy, że neurochirurgia jest dziedziną która wymaga szczególnie zaufania do lekarza a przy wyborze nie kierujmy się tylko tytułami lekarskimi w nadziei że to one nas uzdrowią bo tak nie jest.

Bernadeta

26.04.2014

Znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Jestem zachwycona z efektów Jego pracy. Operacja kręgosłupa, którą wykonał bardzo mi pomogła. Dziękuję Panu z całego serca. Bernadeta W.

Bernadeta W.

03.04.2013

...przez tego lekarza m.in. straciliśmy na zawsze najbliższą nam osobę,

...przez tego lekarza m.in. straciliśmy na zawsze najbliższą nam osobę,

25.03.2013

Jak na osobę na takim stanowisku powinien prezentować pewien poziom który pozostawia wiele do życzenia. Odnosi się do pacjenta bardzo bardzo niekulturalnie.

07.02.2013

Pan dr hab. n. med. Prof. UR Andrzej Maciejczak jest znakomitym specjalistą i wspaniałym człowiekiem, który stara się pomóc każdemu pacjentowi. Prawdziwy lekarz z powołania może stanowić wzór do naśladowania dla innych, sympatyczny, życzliwy. Uratował życie mojemu tacie przeprowadzając skomplikowaną operację. Życzę Panu Docentowi zdrowia, wielu sukcesów na gruncie zawodowych i osobistym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

KARDIOMED M.Żabówka
kościuszki (koło zus-u)