Andrzej Makuch

Traumatolog, Ortopeda

Lekarz z powołania, można powiedzieć, że normalny w przeciwieństwie do tych u których byłam. Polecam!

Dzisiaj byłam u Pana doktora jestem mile zaskoczona. Nie spotkałam takiego lekarza o tak dobrym sercu. Nie piszcie głupot bo aż przykro czytać. Polecam z całego serca i życzę dużo zdrowia.

Bylam zszokowana bo rejestracji powiedziano mi,ze wizyta kosztuje 200zl a po wizycie zaplacilam 250,-to nieludzkie,zeby tyle kosztowala wizyta.Lekarz w porzadku ale nie wiem ,czy bedzie mnie stac na kolejne ...Pozdrawiam:)

Lekarz bardzo nieuprzejmy, traktuje pacjenta z góry, krytykuje i nie przedstawia perspektyw leczenia. Zachowanie nie godne mężczyzny a tym bardziej lekarza. Pewnie główną przyczyną zachwiania Pana doktora był fakt że wizyta nie była prywatna tylko na NFZ. Zdecydowanie nie polecam.

Piszę opinię, aby zwrócić uwagę na jeden SZCZEGÓŁ. Byłem na wizycie prywatnej w 2020r. Wizyta bez zastrzeżeń. Lekarz powiedział, co myśli na temat urazu i opisał dalszy sposób leczenia. Przy kasie jednak aż przysiadłem, gdy usłyszałem, że za tę poradę muszę zapłacić w miasteczku Ełk 200 zł. Bywałem u lekarzy w większych ośrodkach ortopedycznych dużo większych miast i nie płaciłem więcej niż 150 zł. Co do kompetencji lekarza nie mam zastrzeżeń, ale biorąc takie pieniądze to uważam to za "robienie kasy" na nieszczęściu zwykłych ludzi. Cudów lekarz nie czyni. Mam nadzieję, że leczy i nie psuje. Tylko to za mało, żeby bezwstydnie brać takie pieniądze....

Doktor arogancki i nie uprzejmy, zależy mu tylko na pieniądzach, nigdy więcej nie umowie się na wizytę u tego pana, osobiście nie polecam.

Nie dobry lekarz, źle leczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z porad doktora Makucha korzystam od jesieni 2007r. W Ełku nie ma chyba lepszego (przynajmniej ja nie znalazłam). Szczerze polecam.

Do Pana Makucha trafiłem do wielu niudanych próbach leczenia kolana. Dziś mija prawie rok od postawionej diagnozy. Kolano jak nowe, skończyły się bóle, przykurcze itp. Polecam każdemu, kto ceni swój czas i zdrowie.

Konkretny doktor. Jak jest źle, to mówi bez owijania w bawełnę co trzeba zrobić i to robi. Na tym naszym mazurskim zadupiu trudno o dobrego fachowca. Nie będę rozpisywać się na temat mojej dolegliwości, ważne że po dwóch operacjach biodro jest jak nowe. Polecam z pełną odpowiedzialnością.