Wspaniały człowiek i wspaniały lekarz, taki na dobre i na złe, zawsze JEST zaniedbując przy tym niestety własne zdrowie i prywatność, niezbyt często spotykane w tym naszym świecie... Ogromnie podziwiam za empatię, wiedzę i "ogarnianie" tego ogromu obowiązków!!! Tacy ludzie podnoszą wiarę w dobro i bezinteresowność!!! Polecam każdej kobiecie, w każdej sytuacji!!!

Ogromnie podziwiam za empatię, wiedzę i "ogarnianie" tego ogromu obowiązków!!!
Tacy ludzie podnoszą wiarę w dobro i bezinteresowność!!!
Polecam każdej kobiecie, w każdej sytuacji!!!

Wspaniały lekarz! Wybitny specjalista, dobry i ciepły człowiek :) Indywidualne podejście do sprawy, polecam!

Nie spotkałam takiego drugiego lekarza-pasjonaty. Wspaniały, uprzejmy lekarz, któremu można zaufać. Mimo jego zaganiania (bo każda pacjentka czeka na pana doktora, nikogo innego), tłumaczy konkretnie, co wzbudza zaufanie. Ma ogrom wiedzy, nawet tej dotyczącej hormonów. Lekarz, który nie patrzy na pieniądze a na człowieka i jego komfort. Drogie Panie, nie musicie mieć oporu, jest dyskretny, delikatny a przy tym kompetentny.

Partacz, partacz, partacz, inaczej nie da się nazwać umiejętności tego partacz, przez niego mam teraz same problemy zdrowotne, nie polecam nikomu tego partacza!! choćby był ostatnim lekarzem w kraju!!

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Nie będę opisywać co mnie spotkało bo dużo by opisywać. Ale ja unikam go jak ognia

Wspaniały lekarz i godny polecenia. Na pewno jest to Jego powołanie i kocha swoją pracę.Jest bardzo pracowity i kompetentny, prawdziwy profesjonalista,cierpliwy i wyrozumiały . Umie słuchać i bardzo dobrze tłumaczy.Cieszę się,że mamy takiego ordynatora w szpitalu.Jedyny minus to ciągły brak czasu i czasem wydaje mi się,że wszystko jest robione w pośpiechu,albo to taki sposób bycia doktora.A na twarzy widać zmęczenie.

Pan Doktor to czlowiek o wielkim sercu. Naprawde wiecej takich lekarzy i sluzba zdrowia sama by sie wyleczyla. Polecam go wszystkim kobietom.

Lekarz z powolania, a przy tym dżentelmen w każdym calu. Szczerze polecam!!! i życzę sobie jak i wszystkim jego pacjentkom aby leczyl nas jak najdlużej.

Wspaniały lekarz i człowiek. Jest kompetentny i ma wyjątkowe podejście do pacjenta.

wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, bardzo jestem wdzięczna za opiekę lekarską