lekarz Andrzej Marszałek

Choroby zakaźne

Pan dokrtor Andrzej Marszałek jest lekarzem od chorób zkaźnych. Uważam że pan doktor Marszałek jest człowiekiem wyzywającym gnębiącym swoich pacjentów bardzo źle temat wzw typu B. Pan doktor jest człowiekiem chamskim i agresywny do swoich pacjentów. również potrafi się znęcać nad swoimi pacjętami.itp.

Lekarz idealny, tak po prostu. Z sercem, podejściem dla pacjenta. Naprawdę polecam, bo lepszego nigdy nie spotkałam.

Bardzo fachowy i miły lekarz. Chodziłem do kilku specjalistów, ale dopiero on mnie zdiagnozował. Żałuję, że wcześniej do niego nie trafiłem.