lekarz Andrzej Marycz

Psychiatra

Wspaniały lekarz z empatycznym podejściem do człowieka. Lekarz z zaangażowaniem pomaga pacjentowi w ciężkim momencie życia, nie pozostawiając go bez opieki. Jest lekarzem, który bardzo angażuje się w sprawę pacjenta i próbuje pomóc na wielu płaszczyznach. Bardzo polecam kontakt z wlansie tym doktorem.

wystawiam ocene na 4, wiecej nie dam bo dam na jedynke, nie spelnil moich oczekiwan. Bez niczego a tego by sie oczekiwalo. odradzam, sa lepsi i madrzejsi.

Zdecydowanie nie polecam Państwu! Nie można temu człowiekowi zaufać, jest uprzejmy ale w sposób "fałszywy" nawet na pierwszy rzut oka. Wykształcenie może i ma (w odróżnieniu od osób z którymi lubi współpracować), ale nie nadaje się do tego czym się zajmuje. Widać, że już się wypalił, albo wcale mu nie zależy na pacjentach, tylko na świętym spokoju w pracy. W środowisku ma niezbyt pochlebną opinię, choć niestety dowiedziałam się o tym dopiero po kontakcie z tym Panem. Możliwe, że jest tak dlatego, że nie jest on Polakiem i nie zna realiów naszego kraju.

Bardzo mi przykro, że muszę to napisać, ale muszę wyrazić swoją opinie na temat lekarzy u których się leczyłam i niestety mój stan zdrowia pogorszył się. Leki, które dostałam to chyba były dla konia bo na pewno nie dla mnie. Faktycznie uspokoiły mnie, ale niestety tylko uspokoiły, nie mogłam po nich funkcjonować. Może innym Pan doktor pomógł ,ale niestety nie mnie.

niepotrzebne zadne pytania NIE MA NA ŚWIECE DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA ŻADNE SŁOWA NIE ZASTĄPIĄ tego co ten lekarz potrafi. Pacjentka