Andrzej Mateńko

Dramat ! Zostawiłam kupę kasy, źle wyrwany ząb, do samej kości ból niemiłosierny, drugi ząb styk między 4 a 5 źle zrobiony.. łącznie 1500zl wydane na dwa zęby z czego teraz muszę to wszystko doprowadzić do porządku i inny stomatolog na nowo mi to poprawia, czyli dalsze wydawanie pieniędzy... Ze zwykłą plombą może sobie poradzi..ale napewno już nigdy nie zaryzykuję..najgorszy stomatolog jaki mi się trafił w życiu... Co do reszty to jedyny plus jest taki że jest nawet miły... Ale dałam mu szansę po poerwszym zębie, z drugim i strasznie żałuję bo oby dwa do poprawy...

Świetny i kompetentny fachowiec. Wizyta bez stresu, w przyjemnej atmosferze. Wyleczył mi kilka zębów, a przy tym przełamał strach przed stomatologiem. Szczerze polecam!

Bardzo dobry, kompetentny stomatolog. Leczenie przebiega sprawnie i bezboleśnie.Polecan Pana doktora z czystym sumieniem.

Super dentysta :) polecam. Podejście do pacjenta pierwsza klasa, zero stresu. Po wyjściu uśmiech na twarzy :)

najlepszy stomatolog jakiego dotychczas spotkalam. pelen profesjonalizm

najlepszy stomatolog jakiego dotychczas spotkalam. pelen profesjonalizm

Polecam pod każdym względem! Choć nie spowodował, że przestałam bać się dentysty ;)

in a stress-free way... nic dodać, nic ująć.

in a stress-free way... nic dodać, nic ująć.

Super dentysta. Naprawdę polecam. Na luzie bez stresu i zawsze po wyjściu uśmiech na twarzy.

zdecydowanie polecam, leczę się u Pana doktora od kilku lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona, zawsze się bałam stomatologów, ale to się zmieniło jak zaczęłam chodzić do Pana doktora ;)

Gorąco polecam wizytę u tego lekarza. Wizyta była właściwie niebolesna. Od razu 2 zęby, co się naprawdę rzadko zdarza w gabinecie dentystycznym.