dr n. med. Andrzej Mazurek

Polecam Pana dr jest oaza spokoju !! Polecam wszystkim Paniom. Tłumaczy wszystko po kolei. Prowadzi moja pierwszą ciążę i lepiej trafić nie mogłam !

Bardzo polecam Pana doktora. W pierwszej kolejności dba o dobro pacjentki, robi wszystkie niezbędne badania i skierowuje na dodatkowe.

Bardzo jestem zadowolona z wizyt. Doktor dużo wie, pomógł mi wiele razy, podczas gdy inni lekarze byli bezradni. Nie faszeruje niepotrzebnie lekami, dba o dokładną diagnostykę.

Mój najlepszy ginekolog. Odkąd na niego trafiłam nie chcę chodzić do żadnego innego. Dzięki niemu uniknęłam zbędnych operacji. Bada dokładnie, w cenie usg za każdym razem, i cytologia. Uprzejmy i bardzo doświadczony.

Najlepszy lekarz ginekolog, o wspaniałym podejściu do pacjenta! Bardzo solidny i uważny specjalista. Dzięki niemu przetrwałam bardzo trudne chwile i również dzięki jego fachowej opiece dzielnie zniosłam swoją jedyną i bardzo późną ciążę (44 lata!). W tej chwili mam wspaniałego 6 letniego synka i jestem szczęśliwą mamą. Zawsze bardzo serdecznie wspominam doktora i polecam go wielu Paniom, które w swoich problemach zdrowotnych potrzebują troski i uwagi.

Świetny fachowiec i lekarz z ogromnym sercem do pacjentów. Ma prawdziwe powołanie do zawodu, oddany pacjentom, nigdy nie zostawia nikogo w potrzebie i bez pomocy.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. POLECAM Ż CAŁEGO SERCA.Interesuje się pacjentem nawet poświęcając swój wlasny czas, wychodzi poza ramy zwykłej opieki lekarskiej, poświęca tyle czasu ile trzeba, bada dokładnie i rzetelnie, jest zawsze pod telefonem,doradza, wspiera, jest oparciem i wspaniałym fachowcem w jednym. Był że mną i prowadził sprawę mojej operacji - temat ogromnie dla mnie tridny i bolesny ale z jego pomoca i sila spokoju wrocilam do zdrowia.Taki lekarz to skarb i wyjątek w dzisiejszych czasach.

Nie polecam, jest nieuprzejmy, gdy źle się czułam i miałam złe wyniki chciałam zwolnienie do pracy a on mi powiedział że nie może wydać bo już w karcie wpisał że jest wszystko dobrze. Nic nie mówi, w karcie nic nie pisze, raz coś każe a potem przy kolejnej wizycie robi wielkie oczy że coś takiego powiedział. Pacjentkę ma za idiotkę. Gania na wizyty prywatne co dwa tygodnie i każe sobie płacić po 100zł PEWNIE NA COŚ ZBIERA NIE POLECAM TANIEJ BY MI WYSZŁO U ARCISZEWSKICH I BYM BYŁA LEPIEJ TRAKTOWANA

NIE POLECAM TANIEJ BY MI WYSZŁO U ARCISZEWSKICH I BYM BYŁA LEPIEJ TRAKTOWANA

POLECAM W 100%. Pierwszy raz trafiłam do niego 8 lat temu, prowadził obie ciążę, jest super, kompetentny

lekarz który miał mi usunąć mięśniaki macicy zostawia jednego 6 centymetrowego i po roku znowu przechodze gehenne operacji brzusznej ale poszłam już na warszawską calkiem inna obsługa i podejście do pacjenta