dr n. med.Andrzej Mazurek

15 opinii

03.04.2013
08:23
  • 1

Nie polecam, jest nieuprzejmy, gdy źle się czułam i miałam złe wyniki chciałam zwolnienie do pracy a on mi powiedział że nie może wydać bo już w karcie wpisał że jest wszystko dobrze. Nic nie mówi, w karcie nic nie pisze, raz coś każe a potem przy kolejnej wizycie robi wielkie oczy że coś takiego powiedział. Pacjentkę ma za idiotkę. Gania na wizyty prywatne co dwa tygodnie i każe sobie płacić po 100zł PEWNIE NA COŚ ZBIERA NIE POLECAM TANIEJ BY MI WYSZŁO U ARCISZEWSKICH I BYM BYŁA LEPIEJ TRAKTOWANA

30.01.2012
19:16
  • 5

POLECAM W 100%. Pierwszy raz trafiłam do niego 8 lat temu, prowadził obie ciążę, jest super, kompetentny

21.11.2011
08:28
  • 1

lekarz który miał mi usunąć mięśniaki macicy zostawia jednego 6 centymetrowego i po roku znowu przechodze gehenne operacji brzusznej ale poszłam już na warszawską calkiem inna obsługa i podejście do pacjenta

17.10.2011
10:42
  • 5

Kompetentny, rzetelny i uprzejmy. Rzeczowy. Tłumaczył dokładnie chorobę i metodę leczenia, jednak czasem dopiero po zadaniu pytania. Był dosyć zajęty, jednak zawsze dostępny pod telefonem komórkowym, z czego parokrotnie skorzystałam. Wzbudził moje zaufanie. Okazał troskę i zainteresowanie stanem mego zdrowia po przeprowadzonej operacji.

07.09.2011
10:01
  • 5

Pana dr Mazurka oceniam w najwyższej skali.Jest bardzo odpowiedzialnym człowiekiem i przede wszystkim nie pozostawia pacjenta samemu sobie jak sie zaczynają problemy.Bardzo mi pomógł i przede wszystkim zawsze odbiera telefony-nawet w nocy.Na pewno jest lekarzem godnym zaufania w 100%.Polecam!!!

display statlastseen stat