lekarz Andrzej Mazurek

Okulista

Opinii4

18.11.2012

Jestem wymagającym pacjentem i lubię wiedzieć co mi dolega lub może dolegać. Pan doktor poświęca sporo czasu pacjentowi, wyjaśnia i tłumaczy, jest bardzo kontaktowy zarówno do dzieci jak i dorosłych - byłam u niego z 10-cio i 13-letnią córą no i ze sobą:) Nie jestem ...

Nie jestem okulistą, więc nie potrafię ocenić wiedzy. Wiem jednak, że moją wadę ocenił prawidłowo, bo po przepisaniu okularów widzę lepiej. Poza tym, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, pan doktor jest osobą przemiłą, kontaktową i kompetentną.

27.02.2011

to lekarz który rozwiał wszelkie moje nadzieje na wyzdrowienie-nie dał mi prawie żadnych szans,nawet nie potrafił (lub nie chciał)przepisać leków-inni kazali mi walczyć-dzisiaj widzę

07.12.2010

Bardzo dobry lekarz. Leczę u niego drugie dziecko. Patrzy ma małego pacjenta kompleksowo - leczy przyczyny, a nie tylko objawy. Bardzo dobry człowiek, bezpośredni w kontaktach, dokładnie wszystko wyjaśnia. edi

edi

22.11.2010

Korzystam z usług tego lekarza od 1978.Polecam wszystkim jako dobrego fachowca,miłego i sympatycznego człowieka.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Sulechów"?

Gabinet Okulistyczne Ewa Tarczkowska
Gdańska 5