Andrzej Mazurek

Sulechów
52,09006615,6216470 68 385 83 43

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
4 opinie

Jestem wymagającym pacjentem i lubię wiedzieć co mi dolega lub może dolegać. Pan doktor poświęca sporo czasu pacjentowi, wyjaśnia i tłumaczy, jest bardzo kontaktowy zarówno do dzieci jak i dorosłych - byłam u niego z 10-cio i 13-letnią córą no i ze sobą:) Nie jestem okulistą, więc nie potrafię ocenić wiedzy. Wiem jednak, że moją wadę ocenił prawidłowo, bo po przepisaniu okularów widzę lepiej. Poza tym, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne, pan doktor jest osobą przemiłą, kontaktową i kompetentną.

to lekarz który rozwiał wszelkie moje nadzieje na wyzdrowienie-nie dał mi prawie żadnych szans,nawet nie potrafił (lub nie chciał)przepisać leków-inni kazali mi walczyć-dzisiaj widzę

Bardzo dobry lekarz. Leczę u niego drugie dziecko. Patrzy ma małego pacjenta kompleksowo - leczy przyczyny, a nie tylko objawy. Bardzo dobry człowiek, bezpośredni w kontaktach, dokładnie wszystko wyjaśnia. edi

Korzystam z usług tego lekarza od 1978.Polecam wszystkim jako dobrego fachowca,miłego i sympatycznego człowieka.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny