lekarz Andrzej Menduś

2,5
2,6
2,7
2,5

Beznadzieja Poszłam do niego z aktualnymi wynikami moczu powiedział niech pani mi nie pokazuje bo ja się nie znam na tym . Przepisał mi antybiotyk mimo że nie miałam żadnych bakterii . Zero jakiś badań dodatkowych jakich chęci pomóc kogoś tylko USG które trwało minutę . Tylko go interesowało czy przyjdę na kolejną wizytę , szkoda mego czasu by chodzić . Jak się okazało to przewlekła choroba nerek

Beznadzieja
Przepisał mi antybiotyk mimo że nie miałam żadnych bakterii .
Jak się okazało to przewlekła choroba nerek

Nie polecam . Niewiem jaki jest prywatnie ale na Nfz to szkoda czasu .Nie potrafi rozpoznac sie na chorobach .Nie dal mi skierowania na badania mimo ze mialam zdiagnozowana powazna chorobe wspolistaniejaca .Gdy poszlam do innego lekarza odrazu wyslal mnie do szpitala .

Nie polecam .

Tragedia Lekarz nie odpowiada na pytania, USG że 2 min, niemiły, siedzi tam za karę, szkoda czasu i pieniędzy

Lekarz na poziomie. W porównaniu z innymi bardzo kompetentny i dokładny. Poleciłabym każdemu kto ma problemy z układem moczowym. Gorąco polecam Pana Doktora.

Niestety NIE POLECAM nikomu tego Pana. Siedzi w tym gabinecie jak za karę. Cała wizyta trwała może z 6 minut. Kiedy opowiadalem swoje objawy szanowny pan dał mi do zrozumienia że zmyslam. Ostatecznie nic konkretnego mi nie powiedział i odesłał mnie z kwitkiem. Dno!

Nie polecam usług Pana Doktora. Postawa do pacjenta bardzo zła mimo prywatnej wizyty. Wprowadzanie w błąd pacjenta. Pacjentowi poświęca mało czasu.

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Kompetencje może ma, skoro nim został, ale podejście do pacjenta tragiczne. Brak wyjaśnienia choroby mimo bólów okolic nerki. Skasował 150zł u "Specjalisty" kutno za 30 sekundowe USG, które już wcześniej miałem u innego lekarza(dokładne, 10 minutowe), na dodatek nic nie znalazł w nerkach, mimo jasno przedstawionej sytuacji o zlokalizowanych kamieniach nerkowych. Wypisał tylko skierowanie na urografię za które miałbym jeszcze dodatkowo płacić, oburzając się jeszcze na zwróconą w związku z tym uwagę, po czym dodał że z powrotem mogę do niego wrócić z wynikami (oczywiście również płacąc za wizytę) - jak można pobierać opłatę za nie zrobienie NICZEGO. Skoro nie ma się podstaw do diagnozy choroby, to jakim prawem pobiera się opłatę - to jest tak jakby płacić mechanikowi za nie skończoną pracę, bo nie zorganizował sobie narzędzi pracy, ja mam mu je kupić, a on się zlituje i dokończy temat. Odpowiedzcie sobie sami, czy warto płacić temu lekarzowi, dla którego pieniążek liczy się bardziej niż zdrowie pacjenta. Arogancki lekarz, po prostu nie polecam i radzę szukać kogoś innego. Ja się zawiodłem i radzę omijać takich lekarzy, szukających owiec do strzyżenia.

Wspaniały fachowiec człowiek życzliwy z humorem nie rozumiem jak może być mruklwy, lekceważąco podchodzący do pacjenta nie wieżę w te chyba raczej złośliwe wpisy.Jest Pan Doktorze wzorem medyka życzła bym sobie więcej takich lekarzy. Pozdrawiam z szacunkiem Jolanta T. z Płocka. Polecam tego lekarz kazdemu kto ma klopoty urologiczne napewno się nie zawiedzie.

Super miejsce na rozbijanie kamieni nerkowych w Kutnie.Skierowanie w gabinecie prywatnym ,reszta na fundusz bez dodatkowych pieniędzy.Miałam 2 krotnie rozbijane 3 lata temu, dlatego nie pamiętam kosztów wizyty.Lekarz mrukliwy ale tam w Kutnie super obsługa.Polecam.

Nie wiem za ile złotych pan doktor Menduś jest podczas wizyty uprzejmy i interesuje się pacjentem, bo podczas wizyty prywatnej za 120 zł.był oschły, burkliwy i uważam, że słabo się przyłożył do pracy. Nie poleciłabym go nikomu znajomemu, a te dwie wizyty prywatne, na których był mój ojciec to pieniądze wyrzucone w błoto. Dał ojcu zwijającemu się z bólu zastrzyk i to było finito, a kiedy matka zapytała go jeszcze o coś już na korytarzu, to burknął coś zniecierpliwiony i poszedł,ale cóż- pieniądze zapłacone, audiencja skończona.