prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewiczprof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

Wybitny endokrynolog i internista . Przez wiele lat pełnił funkcję kierownika Kliniki Endokrynologii , Diabetologii i Leczenia Izotopa¬mi Akademii Medycznej we Wrocławiu, wieloletni Prezes Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, członek zarządu Światowego Towarzystwa Ginekologii Endokrynologicznej.Autor licznych prac naukowych, wykładowca akademicki. W 1976 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, następnie doktora habilitowanego (1983 rok) i profesora nauk medycznych – tytuł nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (1992 rok).

Witam , Polecono mi pana doktora Milewicza jako endokrynologa hmmm . Po dzisiejszej wizycie nie mogę napisać nic pozytywnego,więc odradzam konsultacji .Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który posiada w gabinecie podstawowy sprzęt do zrobienia USG tarczycy nie używa go i na podstawie swojego uważania wystawia diagnozę co gorsze dopiero jak powiedziałam ,że parę miesięcy wcześniej byłam już zdiagnozowana endokrynologicznie to wystawił skierowanie na USG i po badaniu mam do niego zadzwonić ,tylko po co się pytam ??? I badania na witaminę D . Jestem oburzona podejście lekarza .Wizyta była ...

Witam ,
Polecono mi pana doktora Milewicza jako endokrynologa hmmm .
Jestem oburzona podejście lekarza .Wizyta była prywatną

Mówienie pacjentowi ze jest otyły bo za dużo je a na oburzenie dodaje „widziała Pani w Auschwitz ludzi otyłych?” jest niedopuszczalne. Nie oceniam wiedzy Pana profesora ale podejście do pacjenta tragiczne. Kolejna wizyta ponownie opieszałość brak uprzejmości w przekazaniu informacji (nawet słusznej). Profesora nie zainteresowaly inne wyjiki badan oprocz tsh, ft3, ft4. Myslalam ze ogolne spojrzenie na badania daje dokladny wglad na dolegliwosci i szukanie przyczyn roznych dolegliwości. A jeśli sie mylę to chociaż jedno slowo typu „tutaj mamy wszytsko ok lub z tym powinna sie Pani udac do…”. Ogolnie nie polecam przez gburstwo Pana profesora

Dzień dobry, Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

Dzień dobry,

Polecam bardzo doswiadczony lekarz.Polecam kazdemu kto szuka dibrego endykrynologa.Alina

Polecam:) jestem pacjętką od wielu lat i do tej pory tylko profesor Milewicz zaproponował mi badania dzięki którym wykryto problem chorobę.

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

bardzo świetny lekarzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)