prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

Średnia ocen:4/5
3,6

26.01.2013

Dzień dobry, Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

Dzień dobry,

24.08.2010

Polecam bardzo doswiadczony lekarz.Polecam kazdemu kto szuka dibrego endykrynologa.Alina

Ambitniara Ambitna7

17.12.2009

Polecam:) jestem pacjętką od wielu lat i do tej pory tylko profesor Milewicz zaproponował mi badania dzięki którym wykryto problem chorobę.

21.09.2009

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

06.05.2009

bardzo świetny lekarzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Rafał Kleczyk

Internista
Gabinet lekarski

Miernicza 5
Dzierżoniów

Kościuszki 108a lok. 20
Wrocław
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"