lekarz Andrzej Mrowiec

Dramat. Zapłaciłem za usg i konsultację a skończyło się na wypisywaniu recepty przez 15 minut na komputerze i popijanie jakiegoś trunku z butelki przypominającej z wyglądu jak do burbona czy też koniaku. Diagnoza po organoleptycznym podotykaniu bolącego miejsca była krótka i stanowcza. Zakaz chodzenia,biegania i tak do końca życia a niedługo sztuczne stawy, gdzie na co dzień aktywnie biegam na długich dystansach i dużo chodzę bez żadnych dolegliwości a poszedłem tylko po coś na uśnierzenie bólu po uderzeniu nogą po upadku. Nigdy więcej do tego Pana a za badanie usg ...

Dramat.
Nigdy więcej do tego Pana a za badanie usg zwrócono mi w rejestracji pieniądze choć i tak za mało bo jak wcześniej wizyta miała kosztować 100 zł i usg 70 to zwrócono mi tylko 30 zł a cena wizyty na paragonie za konsultację już 140 zł.
Dobrze że ten Pan nie orzeka o zdolności do jakiekolwiek pracy bo z takimi diagnozami po macaniu to wszyscy mieliby zakaz jakiegokolwiek poruszania się i pracy.

Profesjonalizm, doświadczenie, empatia, troskliwa opieka - takimi słowami określilibyśmy Pana Doktora, który podjął się trudu przywrócenia zdrowia naszej 87-letniej Mamie. Pan Ordynator prawidłowo zdiagnozował skomplikowany uraz, dobrał odpowiedni zespół lekarzy do przeprowadzenia zabiegu operacyjnego i zabezpieczył ewentualność komplikacji. Z całego serca dziękujemy Panu ,Panie Ordynatorze oraz całemu Zespołowi pracującemu na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Polanicy Zdroju za przywrócenie naszej Mamie zdrowia.

Nigdy więcej!!!!! Nie przypuszczałam ,że lekarz może być tak chamski i nieczuły.Jeśli już nie zarabia na pacjencie , wypisuje do domu , bez względu na stan zdrowia.

Gorąco polecam Pana doktora to lekarz z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. Bardzo wyważony, dokładny i rzeczowy. Przedstawił mi plan leczenia, wyjaśnił wszystko profesjonalnie, wdrożył optymalne leczenie i teraz chodzę bez bólu co wcześniej było niemożliwe.

Nie wiem jaka wiedze ma ten Pan i na ile jest kompetentny, ale jesli chodzi o podejscie do pacjenta to bylo ono poprostu chamskie.Ponizanie przy kazdej okazji,zdawkowe informowanie o stanie zdrowia.Nie spotkalam sie nigdy wczesniej z tak niemilym lekarzem.Jest to tym bardziej dziwne, ze cala bez wyjatku ekipa pozostalych pracownikow szpitala w polanicy to ludzie nadzyczaj mili i przyjazni.Nie wiem moze Pan doktor nie zapałał sympatią akurat do mnie.Ja bynajmniej nie chce juz go spotkac na swej drodze.

Tak jak potraktował mnie ten pan tak nigdy w życiu nie potraktował mnie nikt inny.Jeżeli jest taki dobry to dlaczego nie ma z pracy we Wrocławiu na miejscu i dojeżdża codziennie 100 km po prostu to według mnie mało dobry specjalista niektórzy mylą jego tytuł z profesorem nadzwyczajnym niestety nie ten pan doktor posiada jedynie tytuł doktora nauk medycznych przyznaną przez jedną z Akademii Medycznych i uważam że to co wyprawia pan doktor Mrowiec i jego zastępca doktor Dębski to zwykła manipulacja jak najwięcej pacjentów jak najwięcej zarobic a dobro i zdrowie pacjenta daleko daleko jak najdalej.Mam nadzieję że Bóg im kiedyś to wybaczy ale nie jedna osoba zawdzięcza im dużo dużo łez w tym ja .Niestety pan Mrowiec ma własne ego i nie przejawił w moim przypadku chęci do działania polecał bym naprawdę innego lekarza

Wypadek na nartach 9-cio letniego chłopca, wynik złamane udo - skręcanie śrubami. Będąc w szoku nie wiedzałem czy operować w polanicy czy wracać i działać w miejcu zamieszkania. Zdecydowałem się na polanicę i doktora Mrowca, do czego przekonała mnie pewność siebie i życzliwość doktora. Nie żałuję i szczerze mówiąc gdybym miał taki wypadek teraz u siebie w domu to rozważałbym podróż do Polanicy. Opinie lekarzy na miejscu są jednoznacznie pozytywne co do wykonanego zabiegu. Pozdrawiam ortopedię w polanicy, cały oddział jest godny wyróżnienia.

Jestem pod wrażeniem. Pan doktor to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Jest jak anioł, działa na człowieka jak balsam. Nie mogę dojść do siebie po spotkaniu z Panem Doktorem. Boże tylko dlaczego tak wspaniali lekarze trafiają się tak rzadko. Doskonały specjalista a przy tym ciepły, pogodny, ma czas dla pacjenta to naprawdę -ANIOŁ. Dziękuję -EWA

Wspaniały człowiek,ciepły,przystępny,wie co robi.13-11-2012 r.wykonał operacje stawu biodrowego-oba elementy i jest wspaniale.Polecam wszystkim potrzebującym.Ale miałem szczęście,że spotkałem takiego człowieka na swej drodze.DZIĘKUJĘ Panie doktorze.

Dzięki niemu nie mam sztywnego kolana, Pozdrawiam nieudaczników ze szpitala w Nowym Targu.