dr n. med. Andrzej Mura

Urolog

Dobry lekarz. Wybitny urolog z doświadczeniem, dlatego ma dużo pacjentów. Przyjmuje obecnie, w czasie pandemii na konkretne godziny,umawiane wcześniej telefonicznie. Czas dla pacjenta jaki przeznacza to ok 15-20min. W poczekalni są wyłożone jednorazowe maseczki , jest płyn dezynfekcyjny. Krzesła dla pacjentów są rozstawione aby zachować odstęp. Można czuć się bezpiecznie. Pan dr Andrzej Mura leczy mnie od lat , od czasu zabiegu, który był wykonany w szpitalu w Jastrzębiu. Stan mojego zdrowia utrzymuje się dzięki opiece i szybkim, skutecznym działaniom Pana doktora. Szczerze polecam Pana Doktora

Lekarz z powołania. Mnie pomógł. Dzięki leczeniu Pana doktora mogę normalnie funkcjonować. Stały nadzór w przypadku mojej choroby prowadzony przez Pana doktora Murę sprawia,że czuję się bezpiecznie. Dziękuję Panie doktorze. Polecam Pana doktora.

Dobrym specjalistą lekarz ten był dawno temu.... leczylam się u niego przez pół roku na kamice nerkową jedyne co potrafił to ciągnąć kasę jak robi to z wieloma pacjentami - moja nerka została uszkodzona jestem juz po dwóch zabiegach czeka mnie jeszcze operacja rekonstrukcji moczowodu - źle prowadzone leczenie i zabiegi doprowadziły mnie prawie do utraty nerki - gdybym nie trafiła do specjalistycznej klinki w Katowicach mogła by stać sie tragedia

Bardzo dobry lekarz . Na każdej wizycie jest miły. Ma bardzo dużo pacjentów, dlatego należy uzbroić się w cierpliwość, tym bardziej, że każdemu poświęca wymaganą ilość czasu. Nie wyczuwa się ponaglania aby skrócić i zakończyć wizytę. Ma czas aby szczegółowo zebrać wszystkie potrzebne informacje i przeprowadzić szczegółowe badanie. Jest prawdziwym profesjonalistą. W szpitalu opiekuje się pacjentami z dużym zaangażowaniem. Szczerze polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Trafnie stawia diagnozy. W miom przypadku bezbłędnie rozpoznał schorzenie i podjął odpowiednie leczenie. Bardzo sprawny manualnie. Zabiegi wykonuje z dużą precyzją Informuje co będzie robił oraz jakie będą odczucia w trakcie zabiegu. Jest miłym, taktownym człowiekiem. Potrafi słuchać pacjenta. Zawsze uprzejmy. Polecam

Lekarz, który potrafi trafnie postawić diagnozę i prowadzić leczenie zgodnie z aktualną wiedzą medyczną. Jest miły i słucha tego co mówi pacjent. Polecam. Uratował mi zdrowie a może i życie

Nie wiem jak ten pan może się wogule nazywać doktorem. Przyjechałem do niego gdy byłem już po 2 zabiegach stulejki u innego doktora. Miałem jednak sporą opuchlizne której chciałem się jakoś pozbyć. Doktor Mura powiedział mi jednak że ja już nie mam wogule napletka i nic z tym sie nie da zrobić i musze z tym żyć. Na szczęście nie posłuchałem jego opini i pojechałem do doktora Pietrusy w Katowicach który powiedział mi że mam jeszcze dużo napletka i opuchlizne można usunąć zabiegiem więc poszedłem do doktora Pietrusy na kolejny zabieg który opuchlizne mi usunął. Wracając jednak do doktora Mury to jak ten człowiek może nie mieć tak podstawowej wiedzy w zakresie urologii mówiąc mi że musze już z opuchlizną żyć co wcale nie było prawdą. Także podsumowując panowie mający stulejke pod żadnym pozorem nie udawajcie sie do tego pseudo-doktora Mury.

bez komentarza partacz pieknie opowiada i nic nie robi mnie zbył bo miał dyżur nocny może przerwałam mu sen

Jedna wizyta u lekarza i od razu mi pomógł. Dzięki temu mogłam wyjechać na wakacje z odpowiednimi lekarstwami i bez strachu przed nawrotem. Lekarz jest sympatyczny, poświęcił mi dużo czasu na samą rozmowę, dodatkowo do pacjenta podchodzi z humorem i uprzejmością. Poleciłam Pana doktora przyjacielowi, mam nadzieję, że pomoże mu bez problemu! :)

Polecam, pierwsza wizyta 150zł, następne już po 100zł :-) Zdecydowanie jeszcze raz Polecam Tego Lekarza!

Polecam, pierwsza wizyta 150zł, następne już po 100zł :-)

Zdecydowanie jeszcze raz Polecam Tego Lekarza!