lekarz Andrzej Mydlak

23.01.2018 byliśmy z córeczka na wizycie w poradni preluksacyjnej w Szpitalu na Starowiejskiej w Siedlcach. Wizyty odbywały się od godziny 16-18. O godzinie 16:30 pod gabinetem czekało ok. 20 dzieciaczków Pani rejestratorka zadzwoniła do pana doktora i wyszła z informacja że konowała dzisiaj nie będzie. Rozumiem wszystko. Przypadki losowe itp., ale wykonać telefon zawsze można. Chyba że traktuje się pacjentów jak bydło.

dobry malo czasu zna sie rzeczy ma podejscie malych pacjetuw nasza curunia czula sie dobrze podczas bagania

widac ze ten pan ma powolanie do zawodu a nie jak inni lekarze tylko zdzieraja

widac ze ten pan ma powolanie do zawodu a nie jak inni lekarze tylko zdzieraja

polecam miły ,sympatyczny taki super lekarz, nie jakies cos co to ja po prostu super gość

witam, Pan doktor jest świetnym fachowcem,miłym i dobrym człowiekiem.Trafiłam do Niego z zespolem ciesni nadgarstka i zrobił swoją robotę wysmienicie,polecam gorąco