dr hab. Andrzej Nowakowski

<strong>
Kontakt bezpośredni: 694 401 090.
</strong>

<strong>
Kontakt bezpośredni: 694 401 090.
</strong>

21 lat temu jako nastolatka byłam operowana przez tego lekarza wszystko miało być super. Niestety operacja się nie udała i miałam paraliż czterokończynowy od tamtego czasu jeżdżę na wózku mimo że wcześniej byłam zupełnie sprawna. Gdy jako osoba już dorosła zaczęłam się sprawą bliżej interesować okazało się że moje dokumenty "zaginęły"

Byłam z córką na wizycie u Profesora Nowakowskiego. Córka ma skoliozę nie dosyć, że badanie było bardzo kompleksowe. Córka nawet dostała książeczkę napisana przez Profesora jak należy postępować w skoliozie i co to jest skolioza. Okazałosię, że nie musi być operowana, bo jest to niewielkie skrzywienie. Polecam Profesora bardzo miły i ciepły lekarz. Najbardziej utkwiło mi na przywitanie cytuję i co was dzieci do mnie sprowadza

Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Doktor Nowakowski operował moją skoliozę parę lat temu, zresztą ze świetnym wynikiem. Zawsze jest bardzo uprzejmy, spokojnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Koszt wizyty może i jest dość wysoki, ale zdecydowanie warto! Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia.

Jak dla mnie wzorowy ortopeda. Wyprowadził mnie z poważnej rwy kulszowej. Gorąco i szczerz polecam.

Bardzo konkretny i uprzejmy ortopeda. Może nie poświęca pacjentowi dużo czasu ale wynika to moim zdaniem z jego ogromnej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Gorąco polecam - prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo konkretny i uprzejmy ortopeda.
Gorąco polecam - prawdziwy lekarz z powołania.

Bardzo dobry doktor cieply i spokojny .Dobrze tłumaczy .Dokładnie bada .Polecam .

Witam. Omijajcie tego lekarza z daleka!Z pewnością nie jest to doktor z powołania. Liczy się kasa.Jechałam do niego z Łodzi, a wizyta trwała ok 10 min.Nawet nie obejrzał tomografu komputerowego. Nie próbował rozwiązać problemu,tylko najprościej zrezygnować z kariery sportowej.ODRADZAM!!!

Wszystkim pacjentom podaje zastrzyki, nie analizując wyników badań, stanu zdrowia, nie mówiąc o innych metodach leczenia. Szkoda tylko, że nie uprzedza pacjentów, że podaje sterydy i jaki one ma wpływ na zdrowie!

Witam.Byłam u doktora Nowakowskiego na wizycie prywatnej z przerażająco silnym atakiem rwy kulszowej.Zareagował prawidłowo otrzymałam od razu skierowanie na operację pilną, stwierdził że trzeba jak najszybciej operować.Miałam czekać góra do miesiąca.Po miesiącu czekania zaczęłam tracić czucie od pasa w dół wystraszyłam się.Ponownie udałam się do tego lekarza tym razem dostałam zastrzyk w kręgosłup i usłyszałam że należy nadal czekać.Po kolejnym miesiącu w odrętwieniu pojechałam na operację do Łodzi gdzie zoperowano mnie od ręki ale usłyszałam że mój stan był b.poważny i operację powinnam mieć wykonaną od razu oraz że mam odczyn od ucisku w nerwie.Męczę się od tego czasu niesamowicie bo czucie mi nie wróciło.A z w/w szpitala im.Degi telefon otrzymałam dopiero po 530 dniach, także ku przestrodze innym omijajcie tego lekarza i szpital z daleka.

odradzam zdecydowanie wizytę prywatną w przychodni obok kliniki szczególnie gdy chodzi o dziecko, zero analizy sytuacji, jakby w ogóle nie słuchał, katastrofa,nawet głupiego usg nie zaproponował mimo jasno opisywanych problemów.