Andrzej Olszewski

Chirurg stomatolog

Najgorszy stomatolog z jakim się spotkałam nie miły nie rozumie człowieka z bólem bez sumienia zachowuje się jak gbur za komuny nie polecam

Nie polecam tego lekarza bez podejścia do pacjenta bardzo nie miły i jeszcze mnie obrażał. Szok nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Nie polecam.

Super lekarz, z humorem, leczę się u pana kilkanaście lat i od dwóch lat przychodzę tylko na kontrole. Gdy raz pan Andrzej wyjechał na urlop, poszłam do innego dentysty w Wałczu, skończyło się na zgniłym zębie. Polecam p. Andrzeja Olszewskiego!

Byłam u kilku dentystów z 1 zębem i żaden sobie nie mógł poradzić!! w końcu polecił mi bezradny stomatolog wizytę u dr. Olszewskiego a dr zrobił to fachowo i w 5 min!!! Profesjonalne i z uśmiechem na twarzy. W promieniu 60 km nie ma lepszego. Polecam!

Ten lekarz to pomyłka, człowiek zakorzeniony w mrocznych czasach komuny, zarówno w sposobie komunikowania z pacjentem, jak i podejściu do leczenia. Serdecznie nie polecam!

Wysokiej klasy fachowiec, wspaniałe podejście do pacjenta, skuteczne leczenie, super. Leczę się od ok. 40 lat w tym gabinecie mimo że mieszkam w Bielsku-Białej a tylko 2- 3 razy w roku przyjeżdżam do rodziny w Wałczu.

Uważam,że w Wałczu nie ma lepszego stomatologa niż dr.A.Olszewski.Przeszłam przez ręce wielu partaczy a ten pan to prawdziwy fachowiec.Polecam bo warto.

Wspaniały stomatolog, zero stresu, leczenie bezbolesne, miła atmosfera. Wizyty u Pana doktora to czysta przyjemność! Polecam!

Doskonały specjalista, traktujący pacjentów po ludzku.

Doskonały specjalista, traktujący pacjentów po ludzku.

Wizyta u Pana doktora to sama przyjemność:) Muzyka klasyczna rozbrzmiewająca w gabinecie zdecydowanie rozluźniająca. Co najważniejsze Pan doktor jest kompetentny i ma dobry kontakt z pacjentem.