lekarz Andrzej Osadców

3,4
3,2

Robert

15.10.2013

Pomyłka, zaproponował "promocję" - czytaj wizytę prywatną za 70 zł pod warunkiem wykupienie dwóch par okularów w salonie, w którym przyjmuje. Nadmieniam, że gabinet ma podpisana umowę z NFZ. Niemiły, mało taktowny, wypytywał o poprzedniego okulistę, który zalecił odpowiednie szkła. Nie polecam, a nawet odradzam, ponieważ w okolicy jest wielu specjalistów.

18.03.2013

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą, posiada sporą wiedzę oraz stawia szybką i trafną diagnozę. POLECAM :)

17.01.2013

Mój ulubiony lekarz. Leczy się u niego cała moja rodzina i większość znajomych. Nie spotkałam się dotąd z większą cierpliwością dla pacjentów. Jest konkretny i rzeczowy. Potrafi przyjąć chorego bezpłatnie nawet wtedy, gdy skończy mu się limit na Kasę Chorych.

28.06.2012

porażka...nie polecam na poczatku bardzo dobrze podchodzil do pacjeta a teraz traktuje go do zbijania kasy nie mozna mu zwrocic uwagi bo staje sie niemily

12.05.2011

Jak juz ktoś wczesniej stwierdził, lekarz nastawiony na "robienie kasy". Po zwróceniu uwagi zrobił się jeszcze bardziej niemiły. W ramach wizyty "wciska" kupno u niego soczewek-oczywiście za wygórowana cenę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Jawor"?

Alina Obszańska

Okulista dziecięcy