lekarz Andrzej Pacześniowski

Dermatolog

ten lekarz to jakies nieporozumienie. Poszedlem do niego ze znamieniem i prośbą o ocenę. Najpierw w gabinecie mi powiedzial ze luz, to nic takiego, kiedys ew mogę to wyciąć ale na razie obserwować. Ok, poprosilem o skierowanie do chirurga i uspokojony wrocilem do domu. Na drugi dzien facet do mnie dzwoni ze w zasadzie to nie wie co to jest i nie moze mi zagwarantowac ze to nie jest nic zlego i mam to natychmiast wyciąć. Gdy mu wyslalem sms zeby mi wprost powiedzial czy cos podejrzewa to mi odpisal ...

Na drugi dzien facet do mnie dzwoni ze w zasadzie to nie wie co to jest i nie moze mi zagwarantowac ze to nie jest nic zlego i mam to natychmiast wyciąć. Gdy mu wyslalem sms zeby mi wprost powiedzial czy cos podejrzewa to mi odpisal ze porad udziela tylko w gabinecie
Zastanowcie sie dwa razy zanim do niego pojdziecie. Tyle dobrze ze bylem na NFZ i nie musialem placic ze tę watpliwej jakości "poradę".

Jestem zszokowana kompetencjami pana Andrzeja. Niestety w tym negatywnym sensie. Byłam u kilku dermatologów z problemem trądziku (również na nfz), jednakże leczenie nie przynosiło oczekiwanych rezultatów. Dlatego zdecydowałam się zasięgnąć pomocy kolejnego lekarza. Już na wstępie usłyszałam wyrzuty dlaczego przychodzę do niego skoro leczyłam się u innej lekarki. Poinformowałam o powodzie mojej wizyty oraz o tym, że chcialbym spróbować kuracji izotretynoiną gdyż inne metody zawiodły. Wykonałam również wiele badań lecz wszystko było w porządku. Pan doktor po usłyszeniu nazwy leku nawet nie wiedział o co chodzi. Nie zgodził się na takową kurację lecz nie podał dlaczego. Został mi przepisany zineryt gdzie na mojej twarzy znajdowało sie wiele przebarwień i blizn , w dodatku była sucha. Oczywiście, doktora nie interesowała dieta, pielęgnacja, a nawet wyniki badań. Bardzo nie polecam.

Około 2 lata temu byłam łącznie na trzech wizytach u Pana Andrzeja. Miałam ogromny problem z trądzikiem na brodzie i skroniach. Zaczerwienienie, świąd, stany zapalne, podskórne gule. Pomimo moich podejrzeń, że to trądzik hormonalny, lekarz stanowczo zaprzeczał i m.in. jednym z leków który mi przepisał było wewnętrznie visaxinum dla doroslych (suplement diety). Do tego zineryt zewnętrznie (akurat trochę pomógł, zlagodził tak naprawdę objaw zaburzeń hormonalnych, ale nie wyleczył tradziku). Zawiedziona tym, że na tak ostry i ciężki trądzik Pan Andrzej przepisał mi suplement diety, poszłam do endokrynologa. Zanim usiadłam na krześle, spojrzał on na moją twarz i jego pierwsze zdanie brzmiało: pani cierpi na zaburzenia hormonalne, prosze odstawić wszystkie przepisane przez dermatologa doustne leki. To tyle jeśli chodzi o mój przypadek. Poza tym miły, uprzejmy starszy pan, wizyta przebiegała spokojnie i mimo tego, że nie udało mi się pomóc, widziałam, że Pan Andrzej przykładał wage do pacjenta. Pozdrawiam

Lekarz profesjonalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Perfekcyjna diagnoza, fachowo dobrane leki. Świetny dermatolog. Gorąco polecam Pana doktora

Zdecydowanie polecam tego dermatologa. Na mój problem skóry dał radę, wytłumaczył co to jest i był bardzo uprzejmy.

BARDZO DOBRY LEKARZ.Z MOJĄ CHOROBA SKÓRY ZMAGAŁAM SIE PRZEZ 15 LAT.ODWIEDZIŁAM WIELU LEKARZY ALE NIKT NIE UMIAŁ MI POMÓC.DR.PACZEŚNIOWSKI JAKO JEDYNY LEKARZ WYLECZYŁ MNIE!

Jeden z lepszych dermatologow na śląsku

Jeden z lepszych dermatologow na śląsku

Trafiłam do tego lekarza z bardzo rozległymi, zaniedbanymi zmianami skórnymi...Lekarz w kilka miesięcy wyprowadził mnie do normalnego stanu, co wydawało mi się nieosiągalne. Wątpię czy jakikolwiek inny lekarz poświeciłby mi tyle czasu i tak bardzo pomógł.

Wspaniały lekarz! Polecam w 100% Można powiedziec, ze zawdzieczam zycie temu czlowiekowi.. Nigdy nie chodzilam do dermatologa, chociaz mam na ciele bardzooo duzo znamion,jednak jakies, 2 lata temu zauwazylam na brzuchu jedno, ktore calkowicie roznilo sie od pozostalych...zwlekalam z wizyta bo twierdzilam, ze to znamie "jak kazde inne". Do dr.Paczesniowskiego, trafilam z polecenia, po wejsciu do gabinetu powiedzialam z jakim problemem przychodze,ze przy bardzo duzej ilosci znamion, jedno szczegolnie mnie niepokoi.. p.dr.kazal sie rozebrac od pasa w gore i jak tylko to zrobilam to On SAM wskazal mi to Znamie i od razu wypisal skierowanie na zabieg usuniecia do Centrum Onkologii,powiedzial ze to "ostatni dzwonek".. No i sie nie pomylil. Po 2tyg.przyszedl wynik bad histop.i okazalo sie, ze to- czerniak zlosliwy in situ- (czyli w miejscu i bez przerzutow) wlasciwie w 100% wyleczalny. Po tej diagnozie przeszlam jeszcze jeden zabieg wyciecia wiekszej ilosci takanki podskornej-dla pewnosci.Teraz jestem zdrowa:) to tak jakbym urodzila sie na nowo...dzieki tlumaczeniu p.doktora zdecydowalam sie pojsc na ten 1-szy zabieg. Mam 23lata i juz niezly bagaz doswiadczen. Jestem BARDZO zadowolona, ze trafilam akurat do tego Lekarza:)

Znakomity dermatolog. Może nie jest wzorem uprzejmości ale też nie jakiś cham i nie po to odwiedzam lekarza, żeby było miło. Ci co miewają problemy ze skórą wiedzą jak czasem trudne w wyleczeniu bywają. Chodziłem wcześniej do innego dermatologa. Najpierw podejrzewał grzybicę, gdy testy nic nie wykazały uznał, że to alergia (choć i testy alergiczne nic szczególnego nie wykazały). Trafiłem wreszcie do dr. Pacześniowskiego. Ten tylko spojrzał i postawił od razu diagnozę - jak się potem okazało słuszną. Trzeba było popróbować trochę leków ale w końcu problem znikł na dobre, bez nawrotów.