Andrzej Pawlak

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
13 opinii

Rewelacyjny lekarz, bardzo kompetentny. Poświęcony czas na wizytę wykorzystany jest maksymalnie. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania. Godny polecenia

beznadziejny zadufany w sobie nie interesuje się kompletnie pacjentem za to nie zapomina kilkakrotnie informować iż jest orzecznikiem ZUS-owskim. rozczarowana

Profesjonalista w każdym calu.Trafiłam do doktora sugerując się dobrymi opiniami na Jego temat w internecie i jestem bardzo zadowolona,zarówno z wizyty jak i zastosowanego leczenia i jego skuteczności,polecam wszystkim serdecznie.Lekarz z powołania,bardzo uprzejmy,do każdego problemu podchodzi indywidualnie,słucha cierpliwie pacjenta i rzeczowo odpowiada na każde pytanie,widać ,że stara się pomóc jak najlepiej potrafi,do tego bardzo miły i sympatyczny,super podejście do pacjenta ,co jest rzadkością w większości gabinetów.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

trafilam do tego lekarza jakis czas temu... prywatnie. zostalam potraktowana jak intruz poniewaz bylam ostatnio osoba a panu doktorowi prawdopodobnie sie bardzo spieszylo i robil wszystko zebym sobie poszla. diagnoza robiona na szybko oczywiscie nietrafna, ale widocznie mozna uszkodzona lekotke pomylic z naderwanym wiezadlem i polamana koscia... wszystkim serdecznie odraczam, brak szacunku do pacjenta i wiedzy najwyrazniej tez brak

negatywnie oceniam prace doktora i podejście do pacjenta.

negatywnie oceniam prace doktora i podejście do pacjenta.

Profesjonalista: kompetentny, rzeczowy, informuje o leczeniu i wyjasnia dlaczego takie a nie inne decyzje jego zdaniem chce podjac, przy tym z szacunkiem traktuje pacjenta i zyczliwie. W swiecie lekarskim prawdziwa PERLA.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.Bardzo uprzejmy i kompetentny, dokładnie i przejrzyście tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Mój łokieć był w bardzo fatalnym stanie, w chwili obecnej ręka funkcjonuje normalnie.

tylko kase bierze. kasa kasa kasa kasa. dobrze ziobro prawił ze to cale stado drani w kamasze wziac

Świetny specjalista, bardzo uprzejmy. Zawsze bezbłędnie ocenia stan pacjenta. Lekarz z powołania.

super polecam, super polecam, super polecam, super polecam, super polecam, super polecam, super polecam ,super polecam

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.

Pan Doktor w sposób czytelny i jasny wytłumaczył mi sposoby o opieki nad dzieckiem oraz rozwiał wszelkie wątpliwości co do dalszego rozwoju synka. Bardzo polecam!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny