lekarz Andrzej Pawlak

Jedyny lekarz który jest najlepszy. Oprócz dr. Stępniewskiego. Polecam tego lekarza. Jest dobry w specjalizacji

Byliśmy u doktora Pawlaka z dzieckiem, doktor starał się dokładnie sprawdzić wszystko, co podejrzewał, do tego wydawał się bardzo zaangażowany. Nie obawia się w razie wątpliwości "dmuchać na zimne", co jest istotniejsze u specjalistów od przesadnej pewności siebie.

Byłam w zeszłym tygodniu u p. dr Andrzeja Pawlaka i wyszłam rozczarowana. Pomimo starań p. doktora, nie był w stanie wyjaśnić moich dolegliwości. Skupił się jedynie na rentgenie stawów i kości, pozostawiając niewyjaśniony stan ścięgien nogi, który był przyczyną wizyty. Atmosfera wizyty była nerwowa i skończyła się podsumowaniem, że jak chcę dłużej rozmawiać mam się zapisać na kolejną wizytę...... Z pewnością więcej nie pójdę do Dr. Pawlaka. Udało mi się wyjaśnić problem bez pomocy tego lekarza, był bardzo prosty - niedostatek witaminy B12, po prosty błąd w diecie wegetariańskiej, o ...

Z pewnością więcej nie pójdę do Dr. Pawlaka.
Udało mi się wyjaśnić problem bez pomocy tego lekarza, był bardzo prosty - niedostatek witaminy B12, po prosty błąd w diecie wegetariańskiej, o której informowałam szczegółowo lekarza.......

Rewelacyjny lekarz, bardzo kompetentny. Poświęcony czas na wizytę wykorzystany jest maksymalnie. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania. Godny polecenia

Rewelacyjny lekarz, bardzo kompetentny. Poświęcony czas na wizytę
wykorzystany jest maksymalnie. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszelkie
pytania. Godny polecenia

beznadziejny zadufany w sobie nie interesuje się kompletnie pacjentem za to nie zapomina kilkakrotnie informować iż jest orzecznikiem ZUS-owskim. rozczarowana

rozczarowana

Profesjonalista w każdym calu.Trafiłam do doktora sugerując się dobrymi opiniami na Jego temat w internecie i jestem bardzo zadowolona,zarówno z wizyty jak i zastosowanego leczenia i jego skuteczności,polecam wszystkim serdecznie.Lekarz z powołania,bardzo uprzejmy,do każdego problemu podchodzi indywidualnie,słucha cierpliwie pacjenta i rzeczowo odpowiada na każde pytanie,widać ,że stara się pomóc jak najlepiej potrafi,do tego bardzo miły i sympatyczny,super podejście do pacjenta ,co jest rzadkością w większości gabinetów.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

trafilam do tego lekarza jakis czas temu... prywatnie. zostalam potraktowana jak intruz poniewaz bylam ostatnio osoba a panu doktorowi prawdopodobnie sie bardzo spieszylo i robil wszystko zebym sobie poszla. diagnoza robiona na szybko oczywiscie nietrafna, ale widocznie mozna uszkodzona lekotke pomylic z naderwanym wiezadlem i polamana koscia... wszystkim serdecznie odraczam, brak szacunku do pacjenta i wiedzy najwyrazniej tez brak

negatywnie oceniam prace doktora i podejście do pacjenta.

Profesjonalista: kompetentny, rzeczowy, informuje o leczeniu i wyjasnia dlaczego takie a nie inne decyzje jego zdaniem chce podjac, przy tym z szacunkiem traktuje pacjenta i zyczliwie. W swiecie lekarskim prawdziwa PERLA.