lekarz Andrzej Pawlak

3,4
3,6

fladra

29.10.2013

Rewelacyjny lekarz, bardzo kompetentny. Poświęcony czas na wizytę wykorzystany jest maksymalnie. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszelkie pytania. Godny polecenia

Rewelacyjny lekarz, bardzo kompetentny. Poświęcony czas na wizytę
wykorzystany jest maksymalnie. Bardzo szczegółowo odpowiada na wszelkie
pytania. Godny polecenia

17.08.2012

beznadziejny zadufany w sobie nie interesuje się kompletnie pacjentem za to nie zapomina kilkakrotnie informować iż jest orzecznikiem ZUS-owskim. rozczarowana

rozczarowana

27.03.2012

Profesjonalista w każdym calu.Trafiłam do doktora sugerując się dobrymi opiniami na Jego temat w internecie i jestem bardzo zadowolona,zarówno z wizyty jak i zastosowanego leczenia i jego skuteczności,polecam wszystkim serdecznie.Lekarz z powołania,bardzo uprzejmy,do każdego problemu podchodzi indywidualnie,słucha cierpliwie pacjenta i rzeczowo odpowiada na każde pytanie,widać ,że stara się pomóc jak najlepiej potrafi,do tego bardzo miły i sympatyczny,super podejście do pacjenta ,co jest rzadkością w większości gabinetów.Polecam wszystkim z czystym sumieniem.

07.01.2012

trafilam do tego lekarza jakis czas temu... prywatnie. zostalam potraktowana jak intruz poniewaz bylam ostatnio osoba a panu doktorowi prawdopodobnie sie bardzo spieszylo i robil wszystko zebym sobie poszla. diagnoza robiona na szybko oczywiscie nietrafna, ale widocznie mozna uszkodzona lekotke pomylic z naderwanym wiezadlem i polamana koscia... wszystkim serdecznie odraczam, brak szacunku do pacjenta i wiedzy najwyrazniej tez brak

24.11.2011

negatywnie oceniam prace doktora i podejście do pacjenta.

negatywnie oceniam prace doktora i podejście do pacjenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

Gabinet Lekarski

Prywatny Gabinet Urazowo