lek. dent. Andrzej Pawłowski

Powtórzę za poprzednimi opiniodawcami: "Spokój , opanowanie , fachowość i szacunek dla pacjenta oraz brak stresu."

Profesjonalista jakiego dawno Łosice nie miały. Spokój , opanowanie , fachowość i szacunek dla pacjenta oraz brak stresu.To jest dla mnie klasa, polecam tylko rodzinie by nie zrobiło się zbyt ciasno. Ten lekarz naprawdę pacjenta słucha. Polecam.

Doskonały stomatolog dla dzieci i dla dorosłych. Bardzo sympatyczny i uprzejmy, w razie pytań chętnie opowiada i tłumaczy dlaczego robi tak, a nie inaczej, co świadczy też o jego ogromnej wiedzy. Dodatkowo mogę polecić Pana doktora rodzicom z dziećmi. Świetny kontakt z dziećmi i bezbolesne leczenie owocuje brakiem stresu u maluchów. Negatywna opinia poniżej, to chyba wpis konkurencji, bo chodzimy do Pana doktora od lat z rodziną i nikt nigdy nie czekał godzinami w kolejce. Gorąco polecam - lepszego fachowca w okolicy nie ma.

Gorąco polecam - lepszego fachowca w okolicy nie ma.

Umawia na konkretną godzinę, a w tym samym czasie przyjmuje kilku kolegów przez co trzeba czekać po kilka godzin w kolejce.

Bardzo dobry dentysta, sprytny szybko i pewnie wykonuje zabiegi nie znęca się nad pacjentem (dźgając obolałego zęba po kilka razy wypytując czy boli) polecam.

Świetny, profesjonalny lekarz dzięki któremu wizyty "u dentysty" stają się przyjemnością. Gorąco polecam

Bardzo dobry specjalista,wzbudzający zaufanie. Jest bardzo miły, wizyty u niego nie są więc "napięte strachem" przed dentystą. Gorąco polecam:)