lekarz Andrzej Perchel

Nie polecam chamskie zachowanie jak dla mnie nie powinien mieć kontaktu z pacjentem. Krzyczy uważa się nie wiem za kogo a ja za to place 200 zł za to żeby mnie krytykował krzyczał i nakazywal jak mam się zachowywać jak bym miała 2 latka. Żałuję że nie wyszłam jak zaczął mnie tak traktować. Mogłam trzasnąć drzwiami i wyjść. Nie Polecam!!!!! Gwiazdka jedna za uprzejmość ponieważ nie było obcji nie zaznaczyć żadnej!

Najlepszy specjalista z ogromnym doświadczeniem, wieloletnim stażem i niepodważalnym dorobkiem. Człowiek który uratował wielu pacjentów przed trwałym kalectwem. Jako lekarz starszego pokolenia być może nie ma nowoczesnego podejścia do pacjenta, lecz nie tego uczono w minionym ustroju. Najważniejsza była skuteczność, a nie indywidualne cechy charakteru. Dr. Andrzej Perchel jest bezkonkurencyjny. POLECAM WSZYSTKIM ! ! !

POLECAM WSZYSTKIM ! ! !

Bardzo ale to bardzo nie polecam, zero podejścia do pacjenta, badanie z łaski, krzyki. Dziwne że utrzymuje mu się ten gabinet.

To jest niedorzeczne, żeby taki lekarz udzielał "fachowej" pomocy naprawde chorym ludziom. Jest arogancki i bezczelny. Zapłaciłam dzis 180zl za prawie godzinną wizyte i nic sie nie dowiedzialam, nie dostalam zadnych, podkreslam zadnych zaleceń dotyczących mojego schorzenia, w dodatku podczas wizyty "lekarz" byl bezczelny w stosunku do mnie jak i mojego taty. Nie wiem naprawde skąd są te dobre opinie. Podnosił na mnie głos, a gdy pytalam o skierowanie, które dostałam od lekarza rodzinnego mało mnie nie zjadł, nie dało sie z nim nic skonsultować, bo caly czas rozmawiał tylko że nie na temat tego o co go pytałam. Kiedy chcialam o cos jeszcze zapytac to powiedzial "Koniec wizyty, 180zl proszę". Bezczelny typ, a co najlepsze jeszcze na koniec dodam, że zapłaciłam tyle pieniedzy by sie dowiedzieć, żeby miec przy sobie zawsze ketonal albo paracetamol, gdzie te leki nawet na recepte nie są. Żenada, jak tak rozmawia z każdym pacjentem, to współczuję. Trzeba nie miec sumienia żeby brac tyle pieniędzy i nie udzielać żadnych informacji tylko podczas wizyty sie wydzierac i byc bezczelnym.

Nieprawdopodobne ze takie jednostki jeszcze utrzymują się w zawodzie . Bierna agresja , pobierzne badanie , pycha i megalomania . Pogubił się ten pan w swojej chamskiej retoryce i podejściu . Mogę napisać więcej ale szkoda mojego czasu

P.Doktor nie powinien leczyć ludzi , nie posiada odrobiny empatii, jest arogancki i nieuprzejmy, kobiety traktuje jak niewolnice, które mają tylko Go chwalić i Jemu potakiwać - biada, kiedy chcesz coś powiedzieć nie po Jego myśli !Wtedy dopiero pokazuje prawdziwe oblicze i znika Jego"szyderczy uśmieszek"...wpada w furię i nie przebiera w słowach obrażając pacjentów . Dziś zostałam przez NIEGO ośmieszona i sponiewierana , bo ośmieliłam się zwrócić Mu uwagę, że 4 miesiące po operacji kolana jest gorzej niż przed... NIKOMU , NAWET NAJWIĘKSZEMU WROGOWI NIE POLECAM KONTAKTU Z TYM"Panem Doktorem"...

Kompetentny i wg.mnie wysokiej klasy specjalista.

Kompetentny i wg.mnie wysokiej klasy specjalista.

W sierpniu miałam operację kolana i z efektów jestem bardzo zadowolona. Dr Perchel wytłumaczył mi szczegółowo leczenie i sam zabieg operacyjny. Czytałam zarzuty że badanie było bolesne. Nie wiem w jaki inny sposób można prawidłowo zdiagnozować pacjenta niż przez badanie, a to czasem boli. Doktor dokładnie sprawdził mi również stawy biodrowe i zdrowe kolano, więc bada pacjenta kompleksowo. W trakcie zabiegu cały czas tłumaczył mi co robi i wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości a przed wyjściem do domu ze szpitala, dokładnie pokazał mi ćwiczenia usprawniające. Teraz jest zaledwie miesiąc po ...

W trakcie zabiegu cały czas tłumaczył mi co robi i wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości a przed wyjściem do domu ze szpitala, dokładnie pokazał mi ćwiczenia usprawniające. Teraz jest zaledwie miesiąc po zabiegu a ja mogę normalnie chodzić, mimo że jestem osobą otyłą. To że płaciłam za zabieg nie ma nic do rzeczy, z ubezpieczenia musiałabym czekać minimum pół roku. Sprawdziłam
Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza innym pacjentom. To doskonały specjalista

Dla mnie lekarz jest ok aby tak dalej wierzymy w doktora pozdr mama nikoli polecam wszystkim to doskonaly doktor

Zerwałem więzadło w kolanie, po 3 miesiącach wróciłem do normalnej pracy po 6 zacząłem trenować z pełnym obciążeniem. Fakt że robiłem wszystko prywatnie i kosztowało to sporo pieniędzy ale 1000 % załatwienia problemu, kolano lepsze niż oryginalne:) Wiele osob mowi ze drogi i za pieniadze zrobi wszystko ale wielokrotnie Dr. Perchel umawiał sie ze mna poznymi godzinami tak jak mi pasowało... Gdy wyjechał na urlop kontaktowalismy sie meilowo. Dla mnie REWELACJA , nie znam drugiego takiego specjalisty !