2,9
2,7
2,7

Pełen profesjonalizm i kompetencje. Pan doktor zlecił niezbędne badania diagnostyczne, poinformował mnie o moim stanie i sposobie leczenia. Polecam.

Kompetentny i godny zaufania. Zdecydowanie polecam! Od 20 lat jestem pacjentką doktora Pietraszka. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Doskonały fachowiec w dziedzinie medycyny. Zawsze cierpliwie odpowiada na zadane pytania, a przede wszystkim jest konkretny i szczery. Nie zapominajmy,że lekarz, to też "człowiek"... i nie zawsze musi tryskać doskonałym humorem. Okażmy trochę wyrozumiałości, zanim zaczniemy krytykować. Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze.

bardzo-dobry-lekarz KOMPLEKSOWO-podchodz DO-PACJENTA

bardzo-dobry-lekarz
KOMPLEKSOWO-podchodz
DO-PACJENTA

KAWAL GNOJA I NIC WIECEJ NIE UMIE WYTŁUMACZYĆ CO DO RODZAJU CHOROBY TYLKO CZEKA NA LAPOWĘ

Nie pojmuję tych wpisów.Każde leczenie ma inny wymiar i skutki.W moim przypadku zostałam przyjęta jak człowiek,bez protekcji,pieniędzy i łapówki.LEKARZ KOMPETENTNY I GODNY POLECENIA

RÓWNIE DOBRZE MÓGŁBY PODAĆ CZŁOWIEKOWI PAWULON, ŻEBY SIĘ NIE MĘCZYŁ... BO POWITANIE PACJENTA "TO PAN/PANI JESZCZE ŻYJE!!!" MOŻE SIĘ BARDZIEJ PRZYCZYNIĆ DO ŚMIERCI NIŻ SAMA CHOROBA KAWAŁ GNOJA I NIC WIĘCEJ... ZŁOŻĘ DONIESIENIE NA TEGO PANA DO IZBY LEKARSKIEJ RADZE ZABIERAĆ DYKTAFON NA WIZYTĘ.

KAWAŁ GNOJA I NIC WIĘCEJ...
ZŁOŻĘ DONIESIENIE NA TEGO PANA DO IZBY LEKARSKIEJ

RADZE ZABIERAĆ DYKTAFON NA WIZYTĘ.

LEKARZ KTÓRY LECZY TYLKO ZA PIENIĄDZE!!!

LEKARZ KTÓRY LECZY TYLKO ZA PIENIĄDZE!!!

chodzę do pana Andrzeja już jakiś czas do szpitala, gdzie również lekarzem jest mój tata. Wspaniały lekarz!!! Godny polecenia i zaufania, podchodzi do pacjenta w taki sposób, że człowiek czuje się bezpiecznie i niczego się nie boi.

Szczerze odradzam. Brak czasu dla pacjenta i rodziny, w ogóle małomówny,źle dobrał leczenie w przypadku mojej mamy. Nawet gdy pacjentka była bardzo słaba i miała złe wyniki morfologii, podał jej silną dawkę napromieniowania (radioterapia) przez to zostały poparzone jelita, a w wypisie ze szpitala umył ręce od wszystkiego i napisał niedrożność jelit co było sprzeczne z prawdą, by uniknąć konsekwencji. Łapówkarz, jak większość lekarzy w Koperniku w Łodzi. Nie jest godny zaufania, nie polecam zdecydowanie!!! Jak dla mnie beznadziejny przypadek lekarza, brak uczuć wyższych!!!