Andrzej Polimirski

Wągrowiec
52,81681117,209551067 2624608

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
10 opinii

Nigdy więcej do niego nie pójdę. Przez niego i przez jego syf w gabinecie po wyrwaniu zęba dostałam zapalenie!!! Wg ten Pan jest nie uprzejmy.

Byłem u pana doktora w czwartek leczy mi ząb 1 kanałowo pod wstaw koronowo - korzeniowy bez znieczulenia obejrzał żab zobaczył gdzie jest nerw wyczyścił zatruł i za tydzień znowu . Naprawdę doświadczenie precyzja 100% . Lekarz na luzie spoko niewiem jak można pisać że jest niekompetentny , bardzo miła pani asystentka . cena zatrucia 50 zł.A że jest drogi no tyle lat się uczył i naprawdę jest profesionalistą , wole wydać uniego niż iść do zwykłego dentysty zepsuje mi ząb i wydam jeszcze więcej na jego ratowanie. Polecam !!!!!!!!!1

kto pisze te wspaniałe opinie temu gburowi bez honoru, lekarz poprzedniej epoki a rozmowa z pacjentem to dla niego coś do czego się nie zniża, ale oczywiście na końcu woła setki... myśli, że jest wspaniały a tak naprawdę to kawał chama i tyle...

Super specjalista.Dzięki niemu znowu na mej twarzy zagościł uśmiech.

dla mnie jest to jeden z najlepszych dentystów. zawsze bałam się dentystów ale dzięki jego poczuciu humoru zapominam o bólu i strachu

DR ANDRZEJ POLIMIRSKI-STOMATOLOG-THE BEST!MISTRZ!

bardzo mily i uprzejmy pan, jezeli mialabym polecic to tylko tego dentyste,znieczulenie wszystko ok podczas usuwania zeba nic nie poczułam.

Zdecydowanie polecam. Nienawidzę dentystów a boje się ich najbardziej ze wszystkich lekarzy. O stokroć wolałabym wylądować u chirurga i o ironio musiałam wylądować u... stomatologa chirurga! Naprawdę znieczulenie było spoko, lekarz na luzie. A o mało nie padłam przed samym zabiegiem ze strachu... także polecam! Bo nigdy wcześniej nie spotkałam takiego stomatologa na którego myśl bym się nie trzesła ze strachu...

POLECAM WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE!!!!!DUŻE POCZUCIE HUMORU DOKTORA SPRAWIA ŻE NAWET CHIRURGICZNE USUWANIE BOLĄCEJ ÓSEMKI JEST PRZYJEMNOŚCIĄ:)JEDNA WADA TO DUŻE KOLEJKI DO DOKTORA ALE WSZYSTKICH PRZYJMUJE:0

Moim zdaniem jeden z najlepszych specjalistów w Polsce, zdecydowanie wprowadza luźną atmosferę poprzez duże poczucie humoru a przy tym leczy zawsze profesjonalnie. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny