dr hab. n. med. Andrzej Potemkowski

Neurolog

2,9

nie polecam,wiedza i elokwencja jest ale nic poza tym.podejscie do pacjenta zadne,pomimo wiedzy kto i z jakim schorzeniem bedzie ,pan Profesor ma scisle policzony czas, wiadomo czas to pieniadz 300 zl za 45 minut 40 letniego doswiadczenia lekarskiego to za duzo dla jednej osoby .Jeszcze ostentacyjnie to pokazuje bo przeciez choroba nie osoba przyszla.

Nie polecam, nie słucha. Nie szuka właściwej i pewnej diagnozy. Wyrokuje na podstawie własnej intuicji i pewności siebie.

nie polecam, nastawiony na kasę zadufany w sobie arogancki

nie polecam, nastawiony na kasę zadufany w sobie arogancki

Niemiły, arogancki, wizyta bardzo droga, a bardzo krotka. Nie tłumaczy, nie wyjania, nie pozwala zadac sobie pytan, reaguje nerwowo na probe dyskusji o diagnozie. Na kazdym kroku podkresla swoje wykwalifikowanie i wyzszosc. Nie polecam.

Odradzam.NIe posiada umiejętności wyczucia cierpienia pacjenta, rodIny, zacięcie naukowe, nie pomaga, nie tłumaczy powtarza oklepane slogany , ble, ble, nastawiony na siebie i swoja karierę i korzyść

Do lekarza musiałem się udać po wypadku( uraz kręgosłupa), oczywiście publicznie też byłem ale różnica jaką zaobserwowałem po wizycie u doktora Potemkowskiego jest porażająca. Przeprowadził bardzo wnikliwy wywiad odnośnie przebiegu całego zdarzenia, wcześniejszych konsultacji lekarskich itd.Jestem bardzo zadowolony z przebiegu badania i samej atmosfery jaka panuje podczas wizyty. Polecam każdemu, naprawdę warto.

nie polecam!!!! pieniądze wyrzucone w błoto :(

nie polecam!!!! pieniądze wyrzucone w błoto :(

Wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy.

Wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy.

Od kilku lat jestem leczony i mam pełne zaufanie do niego. Pacjent też musi być cierpliwy w trakcie leczenia.

Sporo się naczekałam,ale nie było najgorzej,myslę ze najlepiej unikać lekarzy

Sporo się naczekałam,ale nie było najgorzej,myslę ze najlepiej unikać lekarzy