dr hab. n. med. Andrzej Przyboś

Lekarz z powołania. Jest dokładny, skrupulatny, delikatny, a przede wszystkim szczery i taktowny. To bardzo dobry fachowiec. Jak najbardziej polecam!

Bardzo dobry lekarz.Kompetentny , odpowiedzialny.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Inteligentny ,świetny dowcip.Bada delikatnie.Polecam ! oby więcej takich lekarzy !

Super lekarz.Kompetentny ,profesjonalista w 100%.Ginekolog berdzo dobry ,godny polecenia.Badanie przeprowadził delikatnie i w miłej atmostferze.Nie miałam problemu z ustaleniem terminu wizyty.Jestem zadowolona i oczywiście polecam !!!

nie powiedziałbym że jest tak dobrym lekarzem,dzwoniac do niego chcąc sie umówic na wizyte stwierdził że nie zajmuje się pacjentkami ciężarnymi co to za lekarz ?to jakimi on sie zajmuje ładnymi zgrabnymi takimi co chyba nie mogą zajśc w ciąże.....masakra odradzam

świetny lekarz polecam !!! ma cierpliwość i odpowiada na wszystkie pytania potrfi uspokoić panikującą pacjętkę

Nie wpisałam kosztu wizyty ponieważ jest on różny i zależy od wykonywanych badań.Lekarz kompetentny i odpowiedzialny! Polecam każdej kobiecie.