lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Pan dr.Andrzej Pyziak jest kompetentnym i doświadczonym lekarzem bardzo szybko postawił trafną diagnozę mojemu mężowi, dzięki temu mąż uniknął paraliżu i śmierci .Jest uprzejmy, szczegółowo wyjaśni problem. Maz cały czas jest pod stałą opieką Pana dr.Pyziaka .Mam pełne zaufanie to tego lekarza. Z czystym sumieniem moge tego lekarza polecić osobom które potrzebują pomocy specjalisty.

Bardzo polecam pana Doktora , wyleczył mnie z przewlekłej rwy kulszowej. Dobrał mi odpowiednie leki i teraz mogę normalnie funkcjonować .od około roku nie miałam żadnego ataku bólu ,a na rwę leczyłam się ponad cztery lata. Bardzo dziękuję i gorąco polecam Dr. Pyziaka

Jestem pacjentem pana doktora Andrzeja pyziaka od 2014 roku w tym momencie bardzo sprawnie i szybko zdiagnozował mnie na chorobę SM objął mnie programem dla tych chorych i do tej pory mną się opiekuję w pewnym sensie Podejrzewam że uratował mi życie pod jego opieką Czuję się bardzo spokojny i zadowolony w każdym momencie zawsze mi coś poradzi i pomoże jego oddział też jest bardzo fajny i fajni ludzie spokojni pracują także szpital w Nysie z panem ordynatorem doktorem pijakiem jest najlepsze miejsce którym w życiu się znalazłem Jestem bardzo zadowolony i bardzo mocno za wszystko dziękuję chylę przed nim czoła polecam Wszystkim pacjentom pana doktora Andrzeja pyziaka bo jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą pozdrawiam wszystkich

Lekarz godny polecenia. Dziękuję za wyrozumiałość, pomoc i profesjonalne podejście do pacjenta. Szybko i sprawnie została przeprowadzona, tak dla mnie ważna diagnostyka.

Pan Doktor Andrzej Pyziak, Ordynator oddziału neurologicznego szpitala w Nysie jest profesjonalnym i troskliwym lekarzem. Empatia, fachowa opieka i komunikatywność sprawia, że zdobywa zaufanie pacjentów oraz ich opiekunów. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy specjalisty gorąco polecam Pana Doktora. Pozdrawiam i dziękuję.

Dzieci i pracownicy Domu Dziecka w Strzegowie serdecznie dziękują Panu Doktorowi za wielkie serce, które okazuje dzieciom. Pan Doktor wielokrotnie odwiedził dzieci w placówce, znalazł czas na rozmowy indywidualne, okazał pomoc i zainteresowanie ich sprawami, przywiózł upominki i prezenty. Pan Doktor zawsze pamięta o dzieciach, gdy obowiązki służbowe ograniczają jego czas w inny sposób stara się zorganizować pomoc dla dzieci. Za serce i pomoc serdecznie dziękują dzieci i pracownicy Domu Dziecka w Strzegowie.

U Pana doktora leczę się już prawie 10 lat. Jest świetnym specjalistą a przede wszystkim otwartym człowiekiem z ludzkim podejściem, dość istotne w czasach obecnej znieczulicy w służbie zdrowia. Doktor nigdy nie zbagatelizował żadnego problemu, tj. te które ja zgłaszam oraz które pojawiają się po wykonanym badaniach, interwencja jest szybka oraz skuteczna. Zdecydowanie bym polecił każdemu pacjentowi z dolegliwościami neurologicznymi. Czuję się bardzo dobrze i to jest dla mnie najważniejsze.

Mam nadzieję że jest dobrym lekarzem bo człowiek z niego żaden. Prosiłem go żeby mój ojciec został w szpitalu jeszcze jeden dzień z powodu choćby tego że nie było z nim żadnego kontaktu. Andrzej (jak można do każdego mówić na Ty? dorosłego ja jestem grubo po 30stce a on do mnie wali na Ty jak do jakiegoś małolata) powiedział mi że jak nie zabieram ojca to on dzwoni na policję. Taki z niego anioł. Może jak ktoś idzie prywatnie do podlizuje się ale w szpitalu ma to w dupie. Oczywiście rozumiem dzisiejszą politykę że on musi ale brak emaptii wyczucia bije od tego gościa na kilometr. Tak jak napisałem we wstępie, mam nadzieję, że jest dobrym lekarzem bo więcej emaptii dostałbym od małpy w zo.

Gorąco polecam Pana Doktora.Jest miłą, ciepłą i pomocną osobą.Potrafi prosto i zrozumiale wytłumaczyć i uspokoić pacjenta.Jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą.

Pan Doktor jest zawsze mi pomocny , jest bardzo ludzki , umie łatwo i przystępnie wszystko wytłumaczyć. Uważam ,że jest bardzo profesjonalny , jest cierpliwy w stosunku do pacjenta ,a najważniejsze ,że umie dobrać odpowiednie leki . Jest prawdziwym lekarzem z powolania . Jestem mu niezwykle wdzięczna za to że zawsze ma dla mnie czas i mnie leczy, bardzo polecam Pana doktora . Wdzięczna pacjentka Aleksandra ☺

Jestem mu niezwykle wdzięczna za to że zawsze ma dla mnie czas i mnie leczy,
bardzo polecam Pana doktora .
Wdzięczna pacjentka Aleksandra ☺