prof.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
17 opinii

Do profesora trafiliśmy w związku z silnym ulewaniem synka. Już od pierwszej wizyty byliśmy nim zachwyceni. Serdeczne podejście do nas, świetny kontakt z dzieckiem. Do tej pory prowadzi naszego syna jako pediatra i gastrolog i nie zmienilibyśmy go na innego. Zawsze doradzi w kwestii tego, jakie szczepienia warto zrobić. Mobilizuje również rodziców do dbania o swoje zdrowie, tak by nie narażać małego dziecka na nasze infekcje czy choroby. Nie sięga przy tym od razu po antybiotyki, co dla mnie jest ogromnym plusem. Ogromna wiedza plus wielkie serce do tego co się robi, no i super podejście do małych pacjentów. Takich lekarzy ze świecą szukać :)

Nie polecam.Opryskliwy,taki nijaki.Recepta owszem ,bo w koncu zapłacona.

Za 180 PLN jakie wydaliśmy na wizytę zostaliśmy wyzwani (prawie wprost) od kretynów, ponieważ nie szczepiliśmy dziecka. Szczepienia na pneumokoki są wg. pana profesora najważniejszą rzeczą na świecie, najlepiej zaszczepić od razu i na wszystko.Zastraszanie, przeklinanie, oszołomstwo - oto jakie mieliśmy wrażenia po wizycie. Nie wdawaliśmy się w dyskusje tylko dlatego, że naszym celem była konsultacja lekarska dla dziecka. Przepisane leki OK, ale forma wizyty to jedna wielka ŻENADA !!!! Nie polecamy !

Starta czasu i pieniędzy!!! Brak jakiegokolwiek zainteresowania problemem naszego dziecka. Ciągłe namawianie na szczepionki: "Niezwłocznie, natychmmiast i na miejscu!!!". Poziom wizyty żenujący: brak jakiegokolwiek wywiadu odnośnie objawów, problemów dziecka, środków zaradczych itd... Jedna z najgorszych wizyt lekarskich i to jeszcze u kogoś z tytułem profesora. Całe "leczenie" polega chyba na tym, aby tanimi chwytami marketingowymi, straszeniem i ośmieszaniem innych pediatrów namówić rodziców na zakup drogich szczepionek. Zdecydowanie odradzam!

Leczymy nasze dzieci kilkanaście lat. Zawsze diagnozy i sposób leczenia były trafne . Wielokrotnie polecaliśmy Pana Profesora naszym znajomym którzy wracali do nas z podziekowaniami za kontakt. Jedynym minusem do jakiego sie juz przyzwyczaiłem jest brak punktualności . Wiem ,ze wynika to z jego zaangażowania w prowadzone leczenie i poswiecanie swojego czasu bez ograniczeń.

Witam byłam u Pana prof. z problemem dziecka gastrologicznym, Pan prof powiedział tylko tyle ile ja sama wiedziałam nic więcej, tak jak moja poprzeniczka mówi tylko o szczepieniach dziecka, które należy wykonać a problem z którym przyszliśmy pozostaje bez zmian.szkoda tych pieniędzy.

Niestety z przykrością stwierdzam, że wizyta u Pana Profesora to stracony czas, pieniądze i podkopana wiara w lekarza. Pan Profesor jest szalenie miłym człowiekiem, ale chyba nie o to tutaj chodzi. Nie dowiedziałam się nic na temat problemu z którym przyszliśmy, ale za to wysłuchaliśmy kilku opinii na temat szczepień dziecka, moich oraz męża. Jedyna rada to taka, że mamy się szczepić, szczepić i jeszcze raz szczepić. Jeśli zaś chodzi o problemy zdrowotne mojego dziecka to nadal jestem w punkcie wyjścia. Z pewnością nie wybiorę się na kolejną wizytę tylko po to, by okazać książeczki szczepień. To chyba lekka przesada.

Najlepszy lekarz jakiego znam! Podczas wizyty zajal sie cala rodzina, nie tylko naszym dzieckiem. mimo zmeczenia i czekajacych w kolejce ludzi wszystko nam cierpliwie wytlumaczyl.

bardzo nerwowy i agresywny chodzi z głową w chmurach.

To najlepszy lekarz jakiego znam. Do Pana Profesora mam calkowite zaufanie. Leczy moje dzieci, a własciwie całą rodzine od ponad 20 lat i nigdy się na nim nie zawiodłam. Pomógł nam w niejednej dramatycznej sytuacji- zagrozenia życia i zdrowia. Dzieci go uwielbiają. Niezwykle pogodny i z ogromnym poczuciem humoru. Człowiek wielkiego serca, ogromnej wiedzy, wielki autorytet moralny.

Fantastyczny specjalista, fachowiec w każdym calu. Znakomity kontakt z dzieckiem i rodzicem, bardzo rzeczowy i konkretny, przy tym z poczuciem humoru. Dał nam nadzieję na wyzdrowienie, uspokoił psychicznie, prawie za rękę poprowadził przez kolejne etapy badań i poszukiwań. Wizyta trwała ok. 50 min a pan profesor ani razu nie spojrzał na zegarek ani nie wykazał cienia zniecierpliwienia. Z całego serca polecam tego specjalistę.

To najbardziej kompetentny lekarz pediatra z jakim miałam doczynienia. Podchodzi do pacjenta kompleksowo, przeprowadza wywiad, dokładnie bada i poświęca tyle czasu ile trzeba. Bardzo pomógł mojemu synkowi jeśli chodzi o problemy gastrologiczne, ale także wyciągnął go z zapalenia oskrzeli bez podania antybiotyku. To co mi się ogromnie podoba to brak pośpiechu na wizycie lekarskiej, jest ona rzetelna i kompleksowa. Profesor dba o profilaktykę nie tylko małego pacjenta ale i całej rodziny przy okazji tej samej wizyty. Poza tym podejście do małego pacjenta na prawdę wspaniałe. Jedyny minus to to, że rzeczywiście często są opóznienia i czeka się dosyć długo w poczekalni, ale naprawdę warto!

Profesor rzeczywiście zawsze się spóźnia, ale jest kompetentny i miły. Pilnuje bardzo szczepień i zachęca do nich również rodziców, ale moim zdaniem to zaleta, a nie wada. Polecił nam też bardzo dobrego alergologa (dr Agnieszkę Krauze).

Nie wiem co za bzdury wypisują Ci ludzie, moim zdaniem jest to najlepszy pediatra jakiego znam. Moje dzieci wielokrotnie leczył i trafiał dziesiątkę z diagnozą. Nie wiecie państwo,że lekarze pediatrzy zdaję u Profesora egzaminy na przyszłych pediatrów. Czyli jak Profesor jest nie kompetentny, to inni pediatrzy są konowałami.

Dziś mialam pierwszą i ostatnią wizyte u tego szarlatana!!! Nie polecam nikomu tego lekarza. Wizyta trwała ok. 45 minut. W czasie tej wizyty nie padła diagnoza co do problemu u mojej córeczki lecz lekarz namawiał mojego męża na szczepionkę na żółtaczkę. Ponadto zamęczał nas swoim pomysłem, aby nasze dziecko wzięło udział w badaniu leku na zmniejszenie kwasów żąłądkowych mimo tego, że dziecko nie przeszło żadnych badań. Nic nie dowiedziałam sie konkretnego z tej wizyty. Wyszłam z niesmakiem i poczuciem,że zmęczyłam moje dziecko i straciłam 160 zł. Fatalne doświadczenie. Żałuje, że nie przeczytałam negatywnych opinii o tym lekarzu wcześniej. Sądziłąm, że jeśli jest PROFESOREM to musi być konkretny, rzeczowy i pomoże nam.

nigdy nie leczcie swoich dzieci u tego profesora , bo bedziecie odwiedzac dziewcko na cmentarzu

Lekarz bardzo niepunktualny. Wszyscy to wiedzą ale ci co przychodzą pierwszy raz muszą liczyć się z opóźnieniem sięgającym nawet 2 godzin. Jak znosi ten czas oczekiwania malutkie dziecko w ciasnej lecznicy - wiadomo. Lekarz nie myje rąk przed badaniem ani po. U naszego dziecka badał okolice odbytu a potem zajadał ciasto i jabłko. Bez komentarza.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny