prof. Andrzej Radzikowski

Gastrolog, Pediatra

2,9
2,6

Omijajcie z daleka tego konowała, tytuł profesorski kompletnie nic nie znaczy. Według tego głąba szczepionki to białko i cukier!

Omijajcie z daleka tego konowała, tytuł profesorski kompletnie nic nie znaczy.
Według tego głąba szczepionki to białko i cukier!

Byłam u pana profesora z dziećmi kilkukrotnie, ponieważ został nam polecony przez zachwyconych nim znajomych. Niestety, ja nie podzielam tego zachwytu. Widocznie gdy rodzice słuchają we wszystkim tego lekarza i szczepią na wszystko co on zaleca (a zaleca chyba wszystkie dostępne w PL szczepienia) to jest miły, ale gdy rodzic podaje w wątpliwość sens szczepienia np. przeciw pneumokokom to pan profesor Radzikowski robi się opryskliwy. Ale ok, niech będzie, najważniejsze, żeby dobrze leczył. Niestety, zamiast szukać źródeł i przyczyny objawów od razu chciał położyć dziecko na stół operacyjny. Na szczęście inny lekarz wysłuchał wszystkich objawów, zrobił dokładny wywiad i zlecił specjalną dietę, która pomogła.

Do profesora trafiliśmy w związku z silnym ulewaniem synka. Już od pierwszej wizyty byliśmy nim zachwyceni. Serdeczne podejście do nas, świetny kontakt z dzieckiem. Do tej pory prowadzi naszego syna jako pediatra i gastrolog i nie zmienilibyśmy go na innego. Zawsze doradzi w kwestii tego, jakie szczepienia warto zrobić. Mobilizuje również rodziców do dbania o swoje zdrowie, tak by nie narażać małego dziecka na nasze infekcje czy choroby. Nie sięga przy tym od razu po antybiotyki, co dla mnie jest ogromnym plusem. Ogromna wiedza plus wielkie serce do tego co się robi, no i super podejście do małych pacjentów. Takich lekarzy ze świecą szukać :)

Nie polecam.Opryskliwy,taki nijaki.Recepta owszem ,bo w koncu zapłacona.

Nie polecam.Opryskliwy,taki nijaki.Recepta owszem ,bo w koncu zapłacona.

Za 180 PLN jakie wydaliśmy na wizytę zostaliśmy wyzwani (prawie wprost) od kretynów, ponieważ nie szczepiliśmy dziecka. Szczepienia na pneumokoki są wg. pana profesora najważniejszą rzeczą na świecie, najlepiej zaszczepić od razu i na wszystko.Zastraszanie, przeklinanie, oszołomstwo - oto jakie mieliśmy wrażenia po wizycie. Nie wdawaliśmy się w dyskusje tylko dlatego, że naszym celem była konsultacja lekarska dla dziecka. Przepisane leki OK, ale forma wizyty to jedna wielka ŻENADA !!!! Nie polecamy !

Starta czasu i pieniędzy!!! Brak jakiegokolwiek zainteresowania problemem naszego dziecka. Ciągłe namawianie na szczepionki: "Niezwłocznie, natychmmiast i na miejscu!!!". Poziom wizyty żenujący: brak jakiegokolwiek wywiadu odnośnie objawów, problemów dziecka, środków zaradczych itd... Jedna z najgorszych wizyt lekarskich i to jeszcze u kogoś z tytułem profesora. Całe "leczenie" polega chyba na tym, aby tanimi chwytami marketingowymi, straszeniem i ośmieszaniem innych pediatrów namówić rodziców na zakup drogich szczepionek. Zdecydowanie odradzam!

Leczymy nasze dzieci kilkanaście lat. Zawsze diagnozy i sposób leczenia były trafne . Wielokrotnie polecaliśmy Pana Profesora naszym znajomym którzy wracali do nas z podziekowaniami za kontakt. Jedynym minusem do jakiego sie juz przyzwyczaiłem jest brak punktualności . Wiem ,ze wynika to z jego zaangażowania w prowadzone leczenie i poswiecanie swojego czasu bez ograniczeń.

Witam byłam u Pana prof. z problemem dziecka gastrologicznym, Pan prof powiedział tylko tyle ile ja sama wiedziałam nic więcej, tak jak moja poprzeniczka mówi tylko o szczepieniach dziecka, które należy wykonać a problem z którym przyszliśmy pozostaje bez zmian.szkoda tych pieniędzy.

Niestety z przykrością stwierdzam, że wizyta u Pana Profesora to stracony czas, pieniądze i podkopana wiara w lekarza. Pan Profesor jest szalenie miłym człowiekiem, ale chyba nie o to tutaj chodzi. Nie dowiedziałam się nic na temat problemu z którym przyszliśmy, ale za to wysłuchaliśmy kilku opinii na temat szczepień dziecka, moich oraz męża. Jedyna rada to taka, że mamy się szczepić, szczepić i jeszcze raz szczepić. Jeśli zaś chodzi o problemy zdrowotne mojego dziecka to nadal jestem w punkcie wyjścia. Z pewnością nie wybiorę się na kolejną wizytę tylko po to, by okazać książeczki szczepień. To chyba lekka przesada.

Najlepszy lekarz jakiego znam! Podczas wizyty zajal sie cala rodzina, nie tylko naszym dzieckiem. mimo zmeczenia i czekajacych w kolejce ludzi wszystko nam cierpliwie wytlumaczyl.