lekarz Andrzej Radzikowski

Zarozumiały, przemądrzały bufon, któremu się wydaje, że zjadł wszystkie rozumy. Niemiły, nieuprzejmy i butny.

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz.Jest uprzejmy, delikatny i wyrozumiały.Szanuje pacjentki.Jeśli sam nie jest w stanie zaradzić problemom, to kieruje dalej. Jestem pod jego opieką do 27 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam.

Była to moja 1 sza wizyta u tego lekarza , poleciła mi go kuzynka ,która miała usuwany nowotwór w Bydgoszczy i mogę powiedzieć,ze od razu pan porobił wszelkie badania był miły ,na dodatek jest to lekarz z dużym doświadczeniem i widać fachową wiedzą .

Ten lekarz jest prawiwym lekarzem z powołania, cechuje go wysoki poziom kwalifikacji. Jest bardzo uprzejmy i miły. Choć wizyta jest bardzo droga (100zł) to myślę,że naprawdę warto.

Staromodny facet,brak właściwego podejścia do każdej pacjentki tylko standardowo.Długie leczenie.Odradzam młodym dziewczynom!

Lekarz podchodzi na zasadzie rutyny do każdej pacjentki.Nie potrafił się nawet mnie zapytać czy jestem dziewicą a odrazu z kleszczami do pacjentki. Lekarz który nie ma opracowanego sposobu leczenia tylko na zasadzie prób i błędów.

Jest świetny!! Miły, sympatyczny, 'delikatny', kompetentny!! Prowadził moje 2 ciąże i polecam go innym paniom z czystym sumieniem!!