lekarz Andrzej Radziszewski

Internista, Kardiolog

Jestem bardzo zadowolony ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan doktor bardzo kompetentny .Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza, bardzo polecam .Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to lekarz z powołania, który nie tylko charakteryzuje się ogromną wiedzą medyczną, ale także autentyczną troską o pacjenta.

Wspaniały lekarz,wg mnie najlepszy kardiolog! Ogromna wiedza,a przy tym absolutnie idealne podejście do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy,potrafi dokładnie wszystko wyjaśnić.

Przychylam sie do poprzedniego komentarza byłam zaskoczona podejściem pozytywnie zainteresowaniem pacjentem uprzejmością dawno nie spotkałam tak uprzejmego wirygodnego lekarza

Najlepszy lekarz jakiego znam . Wiarygodny , uprzejmy , życzliwy ,a przede wszystkim pomocny . Serdecznie polecam !