lekarz Andrzej Reluga

2,5
2,7
2,6
2,6

Ortopeda będący świetnym radiologiem, dobrze wykonującym injekcje dostawowe. Przyjmując na NFZ- ma za dużo pacjentów, przez co nie ma czasu na tłumaczenia, nie poświęca pacjentowi czasu. Niezwykle konkretny, "sprężający" się. Godny polecenia odnośnie zabiegów injekcyjnych, kwalifikacji radiologicznej do zabiegów operacyjnych.Na NFZ w Pruszkowie nie wykonuje badań USG stawów. Na NFZ to średnio polecam odnośnie np. napisania opinii, konsultacji w stanach niejasnych, wątpliwych, gdzie pacjent przychodzący z poradą czeka na dokładniejsze omówienia problemu, aby podjąć optymalną decyzję. Zwłaszcza w stanach niekonkretnych. Czy przyjmuje prywatnie i jaki czas ma dla pacjenta na ...

Ortopeda będący świetnym radiologiem, dobrze wykonującym injekcje dostawowe.
Czy przyjmuje prywatnie i jaki czas ma dla pacjenta na konsultację i zabiegi - nie wiem.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Wizyta u niego to tylko strata czasu i narażenie się na dużą dawkę stresu. Lekarz przyjmuje w poradni w szpitalu powiatowym w Pruszkowie. Do lekarza bardzo często są duże opóźnienia ponieważ się spóźnia i nie zaczyna pracy w wyznaczonych godzinach. Opóźnienia sięgają nawet do trzech godzin. Podczas wizyty lekarz patrzy się w monitor w zasadzie nie odrywa od niego oczu, je, rozmawia przez telefon w sprawach prywatnych po kilkanaście minut. Do pacjenta nie jest w stanie się podnieść aby zobaczyć jego nogę ponieważ ma bardzo dużą otyłość, która ogranicza mu ruchy. Jest to bardzo arogancki gburowaty lekarz, który nawet nie spojrzał na badania (RTG, rezonans) ,które zrobiłam i przyniosłam aby rozwiązać problem z moim kręgosłupem. Mój problem nie został rozwiązany ,mało tego zostałam posadzona o symulowanie pomimo że od 10lat mam orzeczoną niepełnosprawność. Podważa kompetencje innych lekarzy: neurochirurga, neurologa. Lekarz ten powiedział mi że moje biodra są do wymiany na podstawie RTG który zlecił. Za kilka dni odbierając ten wynik z opisem okazało się ,że żadnych poważnych zmian nie ma. Skonsultowałam to z innym lekarzem ortopedą, okazało się że p. Reluga postawił błędną diagnozę ,bo wystarczyła tylko maść przeciwbólowa aby ból znikł. Lekarz ten w mojej ocenie nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę a na zespół dyscyplinarny

Lekarz znacząco spóźnił się, przez co wizyty opóźniły się i zrobiło się zamieszanie w poczekalni. Na swoją wizytę weszłam z 3-godzinnym opóźnieniem. Mimo mojego dobrego przygotowania do wizyty (RTG, RM; spisane pytania), lekarz nie poświecił mi tyle czasu, ile oczekiwałam. Miałam pytania o kręgosłup oraz kolana, ale lekarz poinformował, że mam wybrać sobie jeden problem do omówienia, bo do drugiego potrzebna jest oddzielna wizyta. Lekarz znalazł natomiast czas na opowiadanie o przygodach swoich przyjaciół i omawianie marki moich butów. W tym czasie mógł obejrzeć moje kolana i stopy, ale niestety lekarz nawet nie podniósł się z miejsca - oglądał je z daleka. Lekarz zlecił RTG i za to plus - pokazał na czym polega problem. Ale niestety nie wszystkie moje pytania znalazły odpowiedź. Miło usłyszeć, że mam nogi jak modelka, ale skoro z RM wyszło, że mam płyn w kaletce, to oczekiwałam, że lekarz odniesie się do tego. Na koniec wizyty lekarz odebrał telefon i prowadził prywatną rozmowę.

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora. Pospiech podczas wizyty, wymijajace odpowiedzi na zadawane pytania, wielka arogancja. Szkoda ze stracilam czas. Wizyta na nfz w przychodni w Pruszkowie. Pan doktor podczas wizyty odebral telefon i byl bardziej przejęty rozmowa telefoniczna niz mna. Bardzo niekulturalne zachowanie.

Wspaniały lekarz, bardzo miły i sympatyczny a przede wszystkim kompetentny. Bardzo mi pomógł za co jestem mu wdzięczna. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli przyjemnie byłoby się leczyć. Pozdrawiam Pana Doktora.

Podejście do pacjenta poniżej jakiejkolwiek krytyki. Lekarz w trakcie wizyty wyprosił pacjentkę z gabinetu, ponieważ musiał odebrać telefon. Rozmowa trwała 20 minut i pacjenci czekający na korytarzu doskonale słyszeli, że nie jest to ani rozmowa służbowa, ani sprawa pilna, tylko pogaduszki o głupotach! Sytuacja powtórzyła się dwukrotnie, a wyproszona pacjentka nie doczekała się nawet słowa "przepraszam"!!! A sama wizyta trwała raptem 5 minut.

Zdecydowanie polecam w kwestii stawu skokowego i okolic. Od urazu, poprzez rekonwalescencję i rehabilitację zgodnie ze szczegółowymi zaleceniami, po prawie 6 miesiącach jeździłam na nartach. Czytając inne opinie, chciałabym zauważyć, że Pan Reluga jest Lekarzem, a nie cudotwórcą, więc cudów proszę nie oczekiwać.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM, WIZYTA PŁATNA - WCHODZE DYKTUJE CO MI JEST A TEN GBUR TYLKO WKLEPAŁ TO W KOMPUTER I TYLE WTF??????????? CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ NA ul. Wawelska Warszawa - TO WIELKA POMYŁKA NICZEGO SIĘ NIE DOWIEDZIAŁEM PO WKLEPANIU MOJEGO PROBLEMU ŻADNEJ DIAGNOZY JA ZADAJE PYTANIA CO I JAK A ON DALEJ KLEPIE I NIC I KONIEC WIZYTY. TRAGEDIA ZA 170 ZA PODYKTOWANIE CO MNIE BOLI TO OSZUSTWO I TYLE.

rzeczowy, konkretny, kompetentny, ze specyficznym poczuciem humoru i dobrym podejściem do pacjenta. dziękuję za poskładanie mi ręki po wypadku (szpital Barska). sama chciałam wrócić jak najszybciej do pracy, ale dr Reluga wytłumaczył mi, dlaczego zwolnienie musi być dłuższe.Może i przyjmuje po kilka osób na raz, ale.. przyjmuje, a nie odsyła z kwitkiem. ps. a w przychodni przyszpitalnej ma przemiłą pielęgniarkę, Panią Gabrysię

ps. a w przychodni przyszpitalnej ma przemiłą pielęgniarkę, Panią Gabrysię

Dziekuje Panie doktorze za operacje i opieke po operacji mojej mamy. Po operacji biodra jest "jak nowa" ! Jeszcze raz dziekuje

Dziekuje Panie doktorze za operacje i opieke po operacji mojej mamy.
Po operacji biodra jest "jak nowa" !
Jeszcze raz dziekuje